Wpis z mikrobloga

Mój wujek zatrudnił młodego Ukraińca do pracy w jego warsztacie, zaoferował mu 6 zł na godzinę + obiad, Ukrainiec przystał na tę propozycję. Po miesiącu pracy darzył go sporym zaufaniem, więc zaproponował żeby zamknął warsztat, bo musiał gdzieś wcześniej jechać. Ukrainiec wykorzystał sytuację i ukradł laptopa + inne rzeczy na łączną kwotę 5k cebulionów.

Zatrudnił ziomka na czarno, także będzie ciężko go odnaleźć.

Po co tacy ludzie przyjeżdżają do naszego kraju? Czytałem w internecie, że wszyscy Ukraińcy są tutaj, żeby ciężko pracować, a nie kraść. Przykre.

#coolstory #truestory #polska #ukraina
  • 117
  • Odpowiedz
@wojuturek: Jak dla mnie to tutaj złodziej dał się #!$%@?ć złodziejowi ( ͡ ͜ʖ ͡) Kasa to jedno, ale zatrudnianie na czarno jest okradaniem Państwa Polskiego, a wraz z tym wszystkich Polaków.
  • Odpowiedz
No właśnie, dlaczego twój wujas okradał pracownika


@rajwyk: Zaraz wyjdzie na to, że to wujek ukradł Ukraińcowi laptopa, 6 zł za godzinę to bardzo niska stawka, ale nie przesadzajmy nazywając niskie płace złodziejstwem
  • Odpowiedz
#!$%@? się w głowę ze swoimi podwójnymi standardami.
Białek skąd Ty #!$%@? przywozisz tych debili na wypok? xD


@Nensala: Czyli niech Ukraińcy kradną bo Polacy w Anglii też kradną. Dawno nie czytałem takiego #!$%@?. xD
  • Odpowiedz
@micky1: Nie jest mi w ogóle żal twojego wujka bo to taki sam złodziej jak ten Ukrainiec co go okradł.

Śmieszne że piszesz o tym jak to kradzież nigdy nie jest usprawiedliwiona a potem jak ktoś zwraca uwagę na to że twój wujek łamiąc prawo okrada państwo i obywateli to "a bo on już tyle podatków zapłacił, ostatnio mu gorzej idzie ... bla bla".

Hipokryzja mocno.
  • Odpowiedz
@micky1: wlasnie zostales doswiadczony przez podwojne standardy wykopkow, pokerowy qmplu. Wolny rynek i anty-system spoko, #!$%@? zus, ale ej mati, teraz #!$%@? wykopkowi dla plusow xD
Wy #!$%@? nieudacznicy, hipokryci i 15 letni spoleczniacy.
  • Odpowiedz
wszyscy Ukraińcy są tutaj, żeby ciężko pracować, a nie kraść.


@micky1: bo są, idą do najcięższej roboty na stoczni, dostają ze 3 euro na godzinę i zapieprzają po 11-12h dziennie bez narzekania, skoro ten się zgodził robić za 6zł to pewnie miał w tym interes: p
  • Odpowiedz
@micky1: o to zupelnie jak historia z jednym robakiem w znajomego norga firmie, tyle, ze Polak, o ktorym mowa ogolocil caly kontener budowlanych narzedzi, a nastepnie #!$%@?, zapewne do Polski.
  • Odpowiedz
@micky1: Placil mu 6 zl a zakosil lapka i inne rzeczy za 5k cbln, Ukrainiec jest do przodu 5 miesiecy ciezkiej pracy u twojego wuja, co mial sie starac xD
  • Odpowiedz