Wpis z mikrobloga

Dobranoc Mirki. Dopadły mnie przed snem #feels i pewnie przez najbliższe 2h będę próbował bezskutecznie zasnąć...
27 lat i nie mam nikogo. Chyba wszyscy moi znajomi (których zbyt wiele nie mam), jeśli nie mają już żony to przynajmniej mają dziewczynę... Natomiast ja wracam codziennie do pustego mieszkania, w którym nikt mnie nie wita. Cisza. Pustka. Tak jak w moim życiu. (,)
#dobranoc #tfwnogf
monde - Dobranoc Mirki. Dopadły mnie przed snem #feels i pewnie przez najbliższe 2h b...

źródło: comment_IiMBBqojIHYIt3Vvm136MC2jH615Y72l.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Zgadzam się jednak, że jest pewnego rodzaju "presja społeczna", która narzuca, że w wieku np. 27 lat to powinienem być po ślubie albo co najmniej zaręczony.


@monde: To u kobiet głównie działa. My faceci mamy troszkę przesuniętą granicę. Głównie przez twierdzenie i dość (jak na dzisiejsze czasy) konserwatywny pogląd, że facet musi utrzymać rodzinę. A więc musi mieć pracę, dochody, etc. Ponieważ teraz jest ogromny pęd na studia, na rozwój zawodowy,
  • Odpowiedz
@Wozyack: no, dziwie sie. Moze male miasto? Szczerze mowiac gowno kogos obchodzi cxy ktos w wieku 27 lat czy to facet czy babka ma kogos, meza, zone, chlopaka, dziewczyne. Ci ludzie nie maja wlasnego zycia.
  • Odpowiedz
@monde: Doskonale cię rozumiem, sam mam 30 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Przez całe swoje życie spotkałem tylko jedną kobietę z którą chciałbym być, ale tak się złożyło, że ona nie chciała (,). Niektórzy ludzie są stworzenie do samotności, trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej.
  • Odpowiedz
@Ninvuj: w zasadzie nie. Nie narzekam na swoją sytuację finansową, mam własne mieszkanie bez kredytu na głowie. Teoretycznie powinienem się cieszyć, jednak wartości materialne dla mnie teraz zeszły na drugi plan...

@Wozyack: Masz rację. To jest obawa i strach. Strach przed odrzuceniem. Po 2 nieudanych spotkaniach ostatnio zamiast przejść do porządku dziennego i po tygodniu zapomnieć o wszystkim ja to rozpamiętuję przez... parę miesięcy. Teraz sam robię sobie "rachunek sumienia"
  • Odpowiedz
Masz konkretny cel - związek - więc: po pierwsze, dziewczyny lubią kiedy facet ma jasno określone cele; po drugie - dziewczyny właśnie tego chcą, żeby facet dążył do związku a nie wykorzystał je jako jednorazową przygodę


@Wozyack: co ty #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@monde: Przydałoby się jakieś wypokowe biuro matrymonialne, tyle spoko ludzi, a tak wielu z nich szuka i znaleźć nie może, że aż smutno patrzeć. Powodzenia, kolego!
  • Odpowiedz