Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy, ogólnie śmieszkuję cały weekend z cebul, które odświeżają taga co 10 minut. W związku z tym, że się sikacie na te zamówienia jak dzik na żołędzie, wrzucam wam printscreena maila, którego właśnie dostałem. Nie wiem dokładnie co się tutaj odbywa, bo otrzymałem potwierdzenie dot. tylko adapterów, które dałem jako zapychacz, ale łapcie kiełbaskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. nie zamówiłem 100 powerbanków tylko legitne 5 zamówień na różne itemy. Płatność PP.

#banggood
Pobierz zychu69 - Hej Mirasy, ogólnie śmieszkuję cały weekend z cebul, które odświeżają taga ...
źródło: comment_jGyLyykrgMTZSKrhCU3hLmJkxdITuDV3.jpg
  • 16
@psposki: mi trochę ich żal, bo to solidna firma, zamawiałem u nich wcześniej produkty po normalnej cenie (ale drona też utrafiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)), dlatego złożyłem tylko 5 zamówień. Nie mam żadnych zarzutów, wszystko doszło w rozsądnych terminach i bez reklamacji. Uważam, że tym, którzy złożyli kilka zamówień 'od serca', na to co potrzebują, a nie tego na czym chcą zarobić, powinny zostać wysłane. Jeśli jednak
@rokee
dlatego ja nie będę cierpieć jak otrzymam maile z anulacją, ale nie uważam się też za babę rogalową (hint) , przy 30 zamówieniach to już jest trochę rogal ( ͡° ͜ʖ ͡°)


porównaj się do tych którzy szanują firmę i wiedząc że to błąd nic nie zamówili.


palec pod budkę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)