Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zakupu brakującej kratki w zderzaku mojej #e39 2001 rok i nie wiem którą mam zamówić bo są 4 różne, w zależności od aukcji jest zaślepiona któraś część. Patrząc na lewą stronę powinienem kupić taką nie zaślepioną w ogóle ale na zdjęciach z googla w niektórych autach są one asymetryczne. A cała wypełniona to raczej nie bo zasłonie tunele do chłodzenia tarcz. Ktoś wie która to powinna być? 3.0D here
  • 16
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: poza tym z tego co pamiętam to jeden czujnik jest w chłodnicy a drugi ( ten od czerwonego pola na desce w głowicy)... aż to sprawdzę.. bo pierwsze słyszę o tym problemie--- a google cos nie podpowiada.. moze źle słyszałeś?
  • Odpowiedz
@Jabel: u mnie przyczyną była nieszczelność zbiorniczka wyrównawczego + termostat + pompa wody, czyli praktycznie wszystko padło, bo nikt z tym nie robił, jeszcze zacytuje to co Tobie na PM

Piętą achillesową tych modeli jest również układ chłodzenia. Tu najczęściej dochodzi do uszkodzenia chłodnicy oraz plastikowej obudowy termostatu. Co więcej, zaleca się regularne sprawdzanie stanu węży doprowadzających płyn chłodniczy, które mogą po prostu pęknąć.


Po wymianie wszystkiego nawet przy ostrym katowaniu
  • Odpowiedz