Wpis z mikrobloga

Witajcie jako, że dostałem od fasttecha kupon na 13$ planuje kupić jakieś nowe zasilanie. Zastanawiałem się głównie nad KBOX 8-40W, nie zależy mi w ogóle na jakichś wyświetlaczach czy innych tego typu bajerach, nawet w sumie nie potrzebowałbym regulacji napięcia. Jedyna rzecz, która jest dla mnie istotna to niezawodność czyli, żeby na przykład guzik nie zepsuł mi się po miesiącu. Widzę, że wszyscy polecają evic mini jednak dla mnie to trochę za dużo, no chyba że ktoś by mnie na prawdę przekonał, że to kawał dobrego sprzętu i nic mi się z nim nie będzie działo.
#epapierosy #epapieros
  • 8
@GaHee: nie muszę mieć wyświetlacza, ale jak będę go miał też się nic nie stanie po prostu mi to obojętnie, chodzi mi o jakość sprzętu, na przykład dużo naczytałem się o istickach że tam przycisk lubi się rozwalać
@GaHee: myślalem też o zrobieniu własnego boxa (przejściówka 510, przycisk, box, mosfet i dwa ogniwa) tylko na fasttech nie umie znaleźć jakiegoś sensownego pudełka
@Moxpad: evic jest bardzo sensowny. istickom przyciski sie rozpadaja, kboxa mam jednego, i pewnym czasie przy odkręcaniu subtanka, wykręcił sie razem z całym pinem zrywając kabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
evic jest solidny, wymienne ogniwa, i aktualizacje softu.