Wpis z mikrobloga

Jest Mireczki!!! W końcu jest, ukrywał się prawie cały rok, ujawnił się dopiero dziś, idiota i kretyn roku, niewiele zabrakło mu do nagrody Darwina, ale od początku ...
Prowadziłem dziś rano pociąg osobowy, jeszcze ciemno było, wjeżdżam w mały przystanek osobowy - linia dwutorowa, przyciemniłem światła bo widzę że z naprzeciwka po sąsiednim torze coś jedzie, parę metrów za peronem skrzyżowanie z drogą, przejazd wyposażony tylko w sygnalizację świetlną i dźwiękową, patrzę po swojej prawej zapierdziela miscz kierownicy, jedzie tak dość szybko ale przed przejazdem i znakiem stop widzę zwalnia, myślę ok.
Ruszyłem może parę centymetrów widzę że gość zwalnia ale nie zatrzymuje się przed przejazdem, zatrzymuje się za to centralnie na moim torze, ja prędkość miałem niewielką więc spokojnie hamuje i trąbie, trąbi też towarowy który jedzie z przeciwka, miscz ma mnie po swojej lewej, towarowy po prawej i teraz robi manewr którego nie mogę zrozumieć do tej pory, aż sobie zaklnę, no #!$%@? król kretynów podjeżdża po parę centymetrów do przodu głowa prawie na szybie i patrzy w moją stronę czy gdzieś zza mnie nie wyjedzie pociąg!!!!!! Nie patrzy w ogóle w swoją prawą gdzie #!$%@? na niego towarowy!!!
Ja już oczami wyobraźni widziałem ten samochód między moim pociągiem a towarowym w takiej kanapce.
No ale chyba po upewnieniu się że z mojej strony nie jedzie drugi pociąg zjeżdża z przejazdu, ciekawy jestem czy w ogóle zobaczył ten towarowy. Wesołych Świat kretynie!

BTW kilka osób sugerowało mi żebym założył swój tag, więc to czynię #maszynista01, będę tam wrzucał jakieś ciekawostki z pracy, fotki jakieś technikalia, jednak nie będą to częste wpisy bo tacy kretyni trafiają się na szczęście bardzo rzadko.

Historyjka ze szlaku jest, to może jeszcze fotka, jechałem na wschód a za plecami miałem zajebisty zachód słońca, niesamowite kolory i jak tu zrobić fotkę? Jest kamera od monitoringu w drugiej kabinie :D

Wesołych Świat Mirabelki i Mirki

#pociagi #pkp #kolej #maszynista01
artur00 - Jest Mireczki!!! W końcu jest, ukrywał się prawie cały rok, ujawnił się dop...

źródło: comment_U7wGw1uwJRsJmJuEtnFAbDPwMt4EQlYd.jpg

Pobierz
  • 11