Wpis z mikrobloga

#!$%@?, zapomniałem jak to jest pić. Ciągle ostatnio jestem w pracy i nie mogę sobie pozwolić na kace i tak dalej, bo bym w pracy #!$%@?ł, wczoraj urodziny więc wódka i inne grane, przypomniałem sobie jak kocham alkohol i oczywiście jak się wódka skończyła to zacząłem #!$%@?ć piwa, jak się wszystko skończyło to atak na statoil po jeszcze więcej. Dzisiaj nie wiem gdzie mam dupe a gdzie głowę, zastanawiam się czy najpierw sie zesrać czy najpierw się zrzygać, na #!$%@? mnie to było.

#narzekajo #kac
  • 83
  • Odpowiedz
@gorfobrut: Nie mogę, ja nie potrafię wypić jednego piwa, jak wypiję jedno to wypiję czteropak, jak wypiję czteropak pójdę po flaszkę, jutro do pracy na 24h, prędzej się obrzezam i wsadze napleta do dupy niż się dzisiaj napiję.
  • Odpowiedz
Alkoholizmem nie ma mnie co straszyć bo już dawno jestem na tym etapie, jak nie pracowałem to po trzy miesiące cugi ciągnąłem.


współczuję twojej wybrance i przyszłej rodzinie, chociaż po cichutku mam nadzieję że nie planujesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
jak nie miałem co robić to byłem #!$%@? codziennie.


@czinczinatti: przechodzę przez to samo, hajs się zarabia sam, nie mam co robić to pije... ale od stycznia poszukam sobie jakieś zajęcie jakaś odskocznie
  • Odpowiedz