Wpis z mikrobloga

To już nie czasy Małyszomanii, ale #nostalgia pozostała. Zwłaszcza jeśli dorzucimy do tego prawilne Deluxe Ski Jump 2 (ja jeszcze lubiłem trójkę). Mając w pamięci swój komentarz, więcej świąteczno-sylwestrowego czasu oraz Turniej Czterech Skoczni za pasem składam oficjalne zapytanie, bo jestem w stanie jakoś to zorganizować.
Kto chce mirkowy turniej w #dsj ?

Jeśli znajdzie się z dziesięć osób, to chyba będzie można się w to bawić. Wołam wyrażających zainteresowanie tutaj, tam oraz tu (tak, złotą łopatę można mi przyznać). Dziękuję też za pożyczenie mema od @SynuZMagazynu z ostatniego z linkowanych wpisów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dorzucam tag #haxball, bo wiem że prężnie tam działacie i może ktoś też się zainteresuje.

@m4r91: @czlapka: @paramite: @qakk: @dzika_kaczka_bez_dzioba, @szybkiekonto, @2pek, @czajoza4, @Predator_v-2, @wypok_user, @choksondik, @sebomur98

#skoki | #dsj2 | #dsj3 | #staregry
Pobierz
źródło: comment_yOiERe1KJCSIKVwSNcyxYHqUBhReMtJT.jpg
  • 67
@choksondik: Kopiuję swój komentarz sprzed dwóch lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Działa to mniej więcej na takiej zasadzie: ogłasza się np. godzinę o której się skacze, czy tam cały dzień może być; każdy skacze na swoim kompie, a potem do jakiegoś nadzorującego wysyła powtórki swoich najlepszych skoków i organizator na tej podstawie tworzy tabelę.

Będę się odzywał później.