Wpis z mikrobloga

Mirki, co o tym myślicieli, mam w prac fajną koleżankę ja lvl 21 a ona 24 ogólnie dobrze razem się dogadujemy, możemy rozmawiać dosłownie o wszystkim. Wiemy o sobie dużo żeczy, ale po pracy nie mamy że sobą kontaktu, żadne z nas nie jest w związku, ale każde z nas wychodzi na jakieś imprezy że znajomymi czy coś w tym stylu lecz od pewnego czasu układa się jeszcze lepiej a nawet ona zaczęła proponować wspólne spotkania i wypady.
Jak myślicieli może coś z tego wyjść czy nie bardzo, Sarto spróbować ?
ps sory za błędy, ale nie jestem wikipedia
#zwiazki
  • 21
@kubica94: całkiem ładna i sympatyczna, mogę jej dać z czystym sumieniem 7/10 jeszcze nigdy nie widziałem jej by była wytapetowana lub wymalowana, po prostu naturalna i to się mi podoba
@Naciass: kiedyś spróbowałem i do dzisiaj żałuję, a dobrze mówił kumpel, mam nadzieję że teraz będzie inaczej.
ps tylko to był inny typ tzw rozpieszczona paniusia
@kylasek: Zależy od różnicy wieku. Mój partner jest ode mnie o 1,5 roku młodszy , staż ponad 6 lat, jedno dziecko. Myślisz że to nam robi jakąś różnicę? I tak wyglądam młodziej od niego, bo zaczyna siwieć. ;) Moim zdaniem plus minus pięć lat to żadna różnica. W zasadzie im jesteś starszy, to ma mniejsze znaczenie, bo wraz z wiekiem człowiek przestaje zwracać uwagę na fizjonomię, a coraz bardziej na konkretne
@raizo: mimo wszystko warto spróbować, nawet jak się nie uda, może to będzie ta którą pokochasz i ta która Cię pokocha na zawsze? Później będziesz sobie pluł w twarz że nie spotkałeś się z nią.