Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz wrzucam wiadomość od @ninetyeight, żeby dotarła do większej ilości osób. W obrazku oryginał z poczty.

Hej kolego,

Wybacz, że dopiero teraz odpisuję. Strasznie mi przykro z powodu tego bana, dziękuję wszystkim kolegom za to że mnie bronicie i za wszystkie pocieszające wpisy. Omijam cenzurę - daje suby, wyskakują wam powiadomienia. w ten sposób chcę was pozdrowić, podziękować i dać znak, że żyję. Wszystkie wasze wpisy skierowane do mnie są dodane do ulubionych, jest ich kilkaset, rozliczymy się jak wrócę. Przykro mi, że nie spędzę z wami sylwestra i nowego roku, życzę wszystkiego dobrego i do zobaczenia niebawem. Pozdrowionka




KTO NIE ZAZNAŁ MIRKO NI RAZU, TEN NIGDY NIE ZAZNA SŁODYCZY ATENCJI

PS. dodaj ten wpis na mirko jeśli możesz, z góry dziękuję

PPS. miałem kilka niedokończonych spraw z Mirkami, proszę, dodaj tego maila też do wpisu: ninetyeight98@o2.pl nie bójcie się koledzy o wiarygodność, zweryfikuję się - podam na mailu losowe hasło które wyślecie do mnie na PW na wypoku. Ty również pisz już tylko na niego. Dziękuję kolego, dobrej nocy


#free98 #ninetyeight #aferaplusowa #gryps
Horvath - Jeszcze raz wrzucam wiadomość od @ninetyeight, żeby dotarła do większej ilo...

źródło: comment_D6pxiSiIJ0GsZIRKPBzIY8HVYpLp2Cag.jpg

Pobierz