Wpis z mikrobloga

Własnie wróciłem jak to różowy sam określił z randki w kinie. Podczas filmu próbowałem ją złapać za rękę ale się nie dała. W drodze powrotnej spytała się co to znaczy. Wytłumaczyłem, że taki miałem odruch. Chyba jej ta odpowiedz nie wystarczyła bo napisała mi takiego sms. " Ja nadal uważam, że to było dziwne a bardzo lubię spędzać z tobą czas wiec wolałabym żeby nie było pomiędzy nami nie zręcznie". Troche czuje się jak taki przegryw. Jak ją odwiozłem do domu kupiłem w monopolowym troche alkoholu. Wypiłem szampana na dwa łyki i mi nie jest lepiej. Do tego ta piosenka. piosenka
#feels
  • 23
Własnie wróciłem jak to różowy sam określił z randki w kinie. Podczas filmu próbowałem ją złapać za rękę ale się nie dała. W drodze powrotnej spytała się co to znaczy. Wytłumaczyłem, że taki miałem odruch. Chyba jej ta odpowiedz nie wystarczyła bo napisała mi takiego sms. " Ja nadal uważam, że to było dziwne a bardzo lubię spędzać z tobą czas wiec wolałabym żeby nie było pomiędzy nami nie zręcznie". Troche czuje
@poboomster: Nie powiem Ci uciekaj, bo kobiety są różne. Ale pocieszę Cię, bo masz teraz lajtową sytuację, żeby sprawdzić, czy ta dziewczyna coś czuje.

Po prostu daj sobie z nią spokój na jakiś czas i obserwuj. Doszło między Wami do bardzo jasnej sytuacji; to nie jest tak, że ona nie wie czym był ten ruch z Twojej strony. Teraz nawet mógłbyś to tak rozegrać, żeby to ona czuła się niezręcznie przez
@poboomster: PS. I na drugi raz nigdy w życiu na pierwszym spotkaniu/randce/czymkolwiek nie płać za dziewczynę. Niestety, sam przez to musiałem kiedyś przechodzić, a zostałem wychowany kultury i pierwsze co robiłem to zawsze wyciągałem portfel. To błąd; uczysz wtedy dziewczynę, że jesteś chłopakiem od rozrywek. A możesz rozegrać to tak, że miło ją zaprosić na kolejne wyjście/spotkanie np. w przyszłym tygodniu i wtedy zapłacić za Was obojga. A również w tym