Wpis z mikrobloga

Wykopowolotopałankowopupilowe mirki. Mam njusa.

Jak już wiecie - z powodów zdrowotnych (obrzydliwa alergia), musiałam pozbyć się lotek. Prawie miesiąc szukałam im odpowiedniego domu. Miałam 4 oferty, bo cena była niezła, jak za takie stado. 2 z nich to "oooo zwierzak, chce", z góry podziękowałam za zakup, trzecia propozycja była lekko wątpliwa, babka kombinowała coś z klatką, a znalazłam gościa, który ma już dwie loteczki i szukał dla swoich towarzystwa (jak wiadomo, to mocno stadne zwierzaki). Pokazał mi zdjęcie swojej klatki, pogadaliśmy o karmieniu itp itp i udało nam się dojść do porozumienia - lotki trafiły w dobre, nawet doskonałe ręce, a ja mogę w końcu odetchnąć bez umierania.

ostatnie zdjęcie lotek przed wydaniem
I jeszcze jedno

Druga sprawa jest taka - zamiast lotek, żeby dużej "różnicy" nie było - zdecydowaliśmy się wspólnie na burunduki. Wiewiórki dzienne, ładne, zwariowane, OKROPNIE ruchliwe, więc stream będzie dzienny i dużo lepszy. Również 4 sztuki, mam już jedną fajną ofertę na 3 samiczki siedmiomiesięczne i samca ośmiomiesięcznego, od różnych sprzedawców, tak dla pewności. Cena niezła (do tego jest pakiet w stylu klatka ok 100 cm wysokości, transporterek, trociny, miseczki i inne bzdury). Dogaduję dzisiaj szczegóły i może do 4 stycznia uda mi się je dopaść (między 5 a 10 stycznia urlop, więc gadzi nieczynny, @GraveDigger zajmuje się moi sklepem i zwierzakami).

Tak więc - @abramek się wykruszył, totalnie nie odpowiada na moje wiadomości, czy jest ktoś, kto potrafi zrobić streama do YouTube? Nie wiem jak, ale mogę dać zdalny dostęp do laptopa, do którego podpięta jest kamerka i umiałby i miałby chwilę, żeby to ustawić? Ostatnio pomagał @piotrdamian ale nie wiem, czy znajdzie chwilkę tym razem ;)

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin
Khaleesi - Wykopowolotopałankowopupilowe mirki. Mam njusa. 

Jak już wiecie - z pow...

źródło: comment_3d2oe6YT0QfzzxXRzAaTbFs4T9kvttxY.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (342) z listy WykopowyPupil
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do @IrvinTalvanen

! @Khaleesi @Tea @kibellos @magrusia @ccore @mandras @niepoprawnyhumanista @latko @krzyk4cz @sandovan @kamdz @wzr1one @acquen @sneakerro @kazut @nisziq @sanfable @popal @jormungand @goblin21 @dragday7 @mlody18 @przyzwoity @dlolb @maz00r @aggeta @hamradioop @piczabociana @genleman @x2one @akuku69 @sidi @ciast @gannta @sambarumba @dzery @krecikbmc @dymek1907 @koters @izycki @mrfafik @spiszka @reynevandudek @komeniusz @nieskonczonosc @dajming @
  • Odpowiedz
Dodam też, że za z pieniedzy, które mi zostały po zakupie lotek (jakieś 270 zł), mam ciągle 211 zł do wydania. Za lotki dostałam teraz 1300 zł, za burunduki zapłacę max 1050 zł, więc mamy jakieś 450 zł na wydanie. Za to kupię troszkę akcesoriów dla wiewiór, jakieś jedzenie na start i resztę zostawiam na czarną godzinę, jak w przypadku lotek. Rozważam też dokupienie, jako wykopowego pupila - smutnej żaby rogatej ;)
  • Odpowiedz
@Truski: problem nie jest w sierści. Mam kota, psa, milion królików i innych chomików miałam, nigdy nie było problemu. Problemem za to jest piżmo, które jest wydzielane z gruczołów samca. Dość ostry zapach. Jak rano wchodziłam do pracy (w nocy samce wydzielają tego sporo), to puchły mi oczy, kaszlałam, kichałam, aż nie naaszerowałam się lekami ;)
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Na burunduki nie będziesz miała alergii? Bo w sumie i to gryzoń i to gryzoń,i to ma futro i to ma futro. Nie lepiej jakiegoś węża?
Edit: Nvm, ubiegłaś moje pytanie
  • Odpowiedz
@piotrdamian: bomba, ja po 10 stycznia będę gotowa, bo zwierzaki przyjadą i w ogóle. Szczerze to nie wiem nawet od czego zacząć, laptopa nie używałam od momentu, kiedy Ty w nim z abramkiem grzebałeś. Mogę go włączyć i nie wiem nawet co dalej ;) Dam znać po 10 ok?:))
  • Odpowiedz