Wpis z mikrobloga

Zaraz się zaczną hejty, ale to prawdopodobnie najlepsze trio w historii futbolu. To co ci panowie grają to jest bajka. Jako kibic Barcelony mam farta że żyję w ich czasach i że mogę oglądać ich wspólne popisy.
Ronaldinho-Eto'o-Giuly byli dobrzy
Henry-Eto'o-Messi wygrali sekstet, byli świetni
Pedro-Villa-Messi też mieli dobre momenty
Ale MSN pod względem równowagi rozłożenia odpowiedzialności i 'magii' pokazywanej na boisku jest przed innymi atakami o lata świetlne. Niech jeszcze utrzymają taką grę jak najdłużej. Zależy od głosującego, ale gdyby cała trójka byłaby w TOP3 Złotej Piłki nie moznaby mieć większych pretensji.
Chapeau Bas
#pilkanozna #barcelona #barca #fcbarcelona
WhiteRaven12 - Zaraz się zaczną hejty, ale to prawdopodobnie najlepsze trio w histori...

źródło: comment_Io72jx9z1HKmYHHPMOA59toEFpsQ8Xed.jpg

Pobierz
  • 35
@sakara: a ja uwielbiam takie kwestionowanie bez argumentów. To nie tylko cholernie wyśrubowane statystyki, to magia i zrozumienie miedzy nimi na boisku. Oddawanie karnych, brak jakiejś chorej rywalizacji. Nawet zapadły mi w pamięć takie sytuacje z tamtego sezonu jak Messi miał jeszcze szanse na Złotego buta, Suarez miał pustą bramkę przed sobą a i tak wycofał mu piłkę (był nieodgwizdany spalony ale to szczegół) i to nie była taka jedna sytuacja.
@WhiteRaven12: Jako kibic futbolu, mimo że nie jaram się ani Barcą, ani Realem, to ciężko się nie zgodzić. Magiczne trio. Nie gra Messi? Neymar i Suarez robią robote. Nie gra Neymar? Pozostała dwójka daje rade, i tak samo gdyby nie grał Suarez. Atak kompletny. Dla mnie, od kiedy oglądam futbol, czyli od jakichś 10-12 lat dość regularnie, obok Bayernu sprzed paru lat, ta Barcelona jest najlepszą drużyną jaką kiedykolwiek oglądałem.
@WhiteRaven12: właśnie o tym mowię. Pamietam ta sytuacje Suarez i Messi mieli bramki w tym meczu a Neymar nie (chociaż miał asysty przy ich bramkach) i starali sie mu tą bramkę jakoś wykreować. Przyszedł karny i Messi mimo pogoni za butem oddał mu karnego którego w rezultacie Neymar nie trafił.
@WhiteRaven12: ja tez sie ciesze :D ogladam barcelone od zawsze. Pamietam jak van Gall trenowal i pozniej jak przyszedl Ronaldinho:D przyjemnie sie ogladalo te wzloty az do dnia dzisiejszego.
@marfi: nie wiem czy śmieszna, mi się osobiście nie podoba, ale za to dominuje tam techniczny styl gry i to jest fajne, ale nie dałbym rady oglądać wszystkie mecze 5:0, a mecz raz na kilka tygodni to też lipa :P ale jeśli komuś się podoba to nie mam z tym problemu