Wpis z mikrobloga

Czy był komentarz administracji co do rajdu mirko na Superstację? Jestem ciekawy co taki @m__b czuje, gdy widzi co robaczki z jego portalu #!$%@?ą, czy jest mu to obojętne, czy jak ojciec załamuje ręce nad czynami swoich dzieci.

Jak to jest budować wizerunek marki "wykop", gdy zaraz potem w telewizji wyskakuje młodzieńcza twarz jakiegoś piwniczaka z mirko i cały ten wysiłek idzie w piździec?
#telestonoga #pytanie
  • 11
@Tremade: Myślę, że Michau nie daje o to większego #!$%@? i na wizerunek to praktycznie nie wpływa. Tylko zwykłym ludziom jest smutno jak widzą taką żenadę.
@Wichorledut , @strewa : Oczywiście nie jako stanowisko oficjalnie portalu, ale jako zwykły użytkownik. Jestem ciekawy czy człowiek, który sypia z najlepszymi laskami w Poznaniu, popijający szampana przy porannym przeglądaniu Internetu na swoich 200 calowym monitorze również odczuwa to co my.
człowiek, który sypia z najlepszymi laskami w Poznaniu, popijający szampana przy porannym przeglądaniu Internetu na swoich 200 calowym monitorze


@Tremade: nie daje #!$%@? o występy użyszkodników mając tyle hajsu w portfelu i na koncie.