Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić kiedy wypok zmienił się z portalu ze śmiesznymi obrazkami krytykującego rządy platformy w portal ze śmiesznymi obrazkami gloryfikującymi rządy PiS?

Nie głosowałem nigdy na jednych ani drugich, ale to co się tu #!$%@? od wyborów to jest jakieś nieporozumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 30
  • Odpowiedz
@maci3nty: Ja ci przypomnę, że po zwycięstwie PO w 2007 też przez jakiś czas utrzymywało się wysokie poparcie dla tej partii. Wśród młodych to była wielka nadzieja na przegnanie PiSu, na którą to partię był wielki obciach głosować.

Więc jest to kwestia mody, musisz przeczekać, aż nowa generacja lemingów znudzi się, a do tego rozpocznie pracbazę i zajmie czymś pożytecznym.
  • Odpowiedz
@maci3nty: Najbardziej mnie śmieszy, jak PIS teraz chce wprowadzać możliwość niemal nieograniczonej inwigilacji obywateli - a na wykopie o tym niemal cisza.

Pojawiło się jedno czy dwa znaleziska, dość mocno zakopywane przez PiSowców. A pamiętacie co się działo z ACTA? Główna z płomieniem, tysiące komentarzy itp.

To samo w wykonaniu PO doprowadzało do olbrzymiego wzburzenia. A gdy robi to PIS? "No przecież niewinni nie mają się co bać!".
  • Odpowiedz
@rzep: gdyby to był problem dla moderacji to coś by z tym zrobili. A do pewnego, dla nas i tak już męczącego, poziomu oni to tolerują. Jest główna, płomienie, hajs się zgadza, odsłony, komentują, bulwers i dym. Dlatego Korwin spam tez tolerowali.
  • Odpowiedz
korwinspam nie był w 1/4 tak agresywny jak pisiorski


@lerner: Z korwinspamem dało się bardzo często dyskutować, bo kuce szczyciły się wiarą w dane i argumenty. PiSowcy natomiast operują sloganami i wolą powyzywać od lewaków/banksterów/sługusów niemiec i zaminusować.
  • Odpowiedz
@maci3nty: Już niektórych wali po kieszeni. Marże na kredyty hipoteczne już poszły w górę na wieść o podatku bankowym. Ludzie którzy chcą kupić mieszkanie lub wybudować dom na kredyt, już są kilkadziesąt tysięcy w plecy. Siostra kredytuje budowę domu - kredyt na ok 400 tyś zł na 80% wartości nieruchomości, według wstępnych kalkulacji sumaryczny rezultat ustawy PIS to ok 40 tyś zł więcej odsetek.
  • Odpowiedz
@Davila:

Teraz są dwie dominujące strony: trolle PiS i trolle Nowoczesnej.


@maci3nty:

to prawda Petru też mocno pompowany,

Zróbcie skrina z tymi wszystkimi znaleziskami promującymi Swetru z głównej.

Albo chociaż tagujcie: #1000urojen, czy coś.
  • Odpowiedz
@maci3nty: Bo my - kuce - śpimy. Poczekaj na następne wybory, to znowu #korwin wróci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- My potrafi dyskutować i przyjąć porażkę, gdy dane mówią przeciwko nam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz