Wpis z mikrobloga

czemu te polskie pokraki ubieraja sie jak gimnazjalisci? i tu nie chodzi mi tylko o tedego, ale wszyscy mainstremowi polscy raperzy i w sumie nie tylko mainstremowi, to po prostu jakies bezguscia ad 2005, fullcapy, koszulki z nadrukami, #!$%@?, przykro na to patrzec jak te pokraki chodza ubrani jak gimnazjalisci, no zalosnie to wyglada, w czasach gdy zza wielkim oceanem raperzy z USA wyznaczaja trendy, to u nas ja w lesie

chyba najlepiej wygladajacym raperem w polsce jest lona, ktory jako jedyny wyglada odpowiednio dla swojego wieku,hehe, co za ironia, ten koles czesto podkresla w wywiadach ze ubiera sie w jakies lachmany

tl'dr polscy raperzy to wiekszosci przypadkow marne tryhardy
normalnie jak fedorowicze

#polskirap #rap
Pobierz goltus - czemu te polskie pokraki ubieraja sie jak gimnazjalisci? i tu nie chodzi mi ...
źródło: comment_VwvMdp08ZjQVHJ2TOkMK3QDSZWCoOr9y.jpg
  • 54
w czasach gdy zza wielkim oceanem raperzy z USA wyznaczaja trendy


@goltus: Błąd. Raperzy z USA są symbolami dwóch haseł:
- murzyni nie potrafią się ubierać
- jak ubierać się by wyglądać jak barokowy kicz w XXI wiecznym wydaniu.
@goltus: Ubierają się w to co sprzedają, więc to normalne, że gibmastyle występuję najczęściej. Nic dziwnego, że w czymś takim latają na klipach.
Nie śledzę ich insta, by móc powiedzieć, że to tylko na klipach, ale taki Wena ma spoko ciuch (chociażby współpraca z Turobkolor).
Zresztą, gdzie mają się pokazać, skoro żaden nie chodzi na mainstremowe imprezy?