Wpis z mikrobloga

czemu te polskie pokraki ubieraja sie jak gimnazjalisci? i tu nie chodzi mi tylko o tedego, ale wszyscy mainstremowi polscy raperzy i w sumie nie tylko mainstremowi, to po prostu jakies bezguscia ad 2005, fullcapy, koszulki z nadrukami, #!$%@?, przykro na to patrzec jak te pokraki chodza ubrani jak gimnazjalisci, no zalosnie to wyglada, w czasach gdy zza wielkim oceanem raperzy z USA wyznaczaja trendy, to u nas ja w lesie

chyba najlepiej wygladajacym raperem w polsce jest lona, ktory jako jedyny wyglada odpowiednio dla swojego wieku,hehe, co za ironia, ten koles czesto podkresla w wywiadach ze ubiera sie w jakies lachmany

tl'dr polscy raperzy to wiekszosci przypadkow marne tryhardy
normalnie jak fedorowicze

#polskirap #rap
goltus - czemu te polskie pokraki ubieraja sie jak gimnazjalisci? i tu nie chodzi mi ...

źródło: comment_VwvMdp08ZjQVHJ2TOkMK3QDSZWCoOr9y.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@goltus: oni nie ubierają się bo myślą że ładnie czy fajnie w tym wyglądają. Ta koszuleczka pewnie kosztuje 80 zł w góre. On to nosi, ma na teledysku, żeby seba jeden z drugim zobaczył, wbił na sklep i kupił. Hajs hajs hajs, i nie dziwie się, sam bym tak robił jak bym mógł
  • Odpowiedz
@franaa: cooo? co ty #!$%@?? charakterystyczna cecha chinosow moze byc to ze musza byc nie wiem w 100% z bawelny, albo kieszenie a nie zeby sie marszczyly wtf
  • Odpowiedz
@push3k-pro: ale wez ogarnij ze to co pokazuja na czerwonym dywanie/sciance troche sie rozni od ich codzienniego outfitu, a te wszystkie swirowania modowe kaynego westa to rzeczy tylko i wylacznie na wybieg w wiekszosci przypadkow albo dla ludzi z dobra morda, co takie ekstrawaganckie ciuchy bede pasowac

zreszta takie gwiazdy zawsze moga sobie pozwolic na rozne dziwne kreacje
zreszta patrz na popkulture, lady gaga etc. jest kicz ale taki zamierzony a
  • Odpowiedz
@goltus: @masiej: Hoho, jacy znawcy. #!$%@? z butami, chodziło mi o spodnie. Chinosy to nie rurki. Z resztą co ja się będę kłócił z kimś kto pojęcie o modzie ma takie samo jak i ja czyli żadne. Ale potrafię rozróżnić chinosy od jakiegoś przykrótkiego gówna prasowanego w kant xD
  • Odpowiedz
@masiej: Bo lubię #!$%@?ć takie umysłowe ameby które wyglądają jak pół dupy zza krzaka twierdząc, że są supermodni ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz sorry idę przywdziać swoje dresiki naja, polarek i szlafroczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
ale wez ogarnij ze to co pokazuja na czerwonym dywanie/sciance troche sie rozni od ich codzienniego outfitu

@goltus:
Hmmm?
A u nas to niby jak żyją gwiazdy i celebryci? Ja nie wątpię, że na co dzień oni wyglądają ok, a dzięki lepszej kasie i w konsekwencji pr potrafią też mieć więcej klasy, ale grubo przesadzasz. Że tak powiem... odpływasz.

...i akurat raperzy z kolorowych teledysków, gdzie mają komputerowo porozjaśnianą karnację mają
  • Odpowiedz
@push3k-pro: musisz zrozumiec ze to co forsuja takie ekstrawaganckie gwiazdy jak kayne west, asap rocky na jakis oficjalnych imprezach to cos, co normalny czlowiek nie zalozy, to trendsetterzy, to przenika pozniej mode dla przecietnych ludzi ale nie w taki odwazny czasami przesmieszny sposob

chyba nie sadzisz ze te ciuchy na modowych wybiegach co wykopki czesto sie z nich smieja, ubiera ktos na prawde? jesli tak, to jakies pojedyncze przypadki, ale moda
  • Odpowiedz