Wpis z mikrobloga

Xiaomi Redmi note 2 miał być, ale go nie ma. Ktoś ukradł sam telefon a ja mam tylko pudełko. Okazało się, że paczka przyszła już uszkodzona z zagranicy, czyli z Chin. Ktoś rozerwał kopertę i wziął telefon. Protokół reklamacyjny spisany. Teraz pozostaje mi otwarcie sporu na #aliexpress i kontakt ze sprzedawca. Pytanie czy faktycznie ktoś zwędził w Chinach czy może w WER ( ͜͡ʖ ͡€).
#itemyzchin #chinskiecuda #xiaomi #redminote2
znikajacypunkt - Xiaomi Redmi note 2 miał być, ale go nie ma. Ktoś ukradł sam telefon...

źródło: comment_E8Jwzd1sH3BJEiKzOoc13Z1FVyStPusk.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: ale faktem jest że dzieje się coś dziwnego. Ostatnio non stop otwieram spory na ali bo paczki nie dochodzą. Majfrendy zbulwersowane bo wysłali a paczek jak nie było tak nie ma
  • Odpowiedz
@Rss8: Nie, w środku były jeszcze dwa oryginalne pudełka jako opakowania właściwych zakupów. Nie zostały naruszone. Chyba ktoś się tylko "rozglądał" co w środku.
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: zajebiście się czyta takie wpisy gdy samemu się czeka na RN2 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Współczuje motzno. Btw, w jakim czasie dostawaliście przesyłkę przy zamówieniu DHLem? Bo moja już piąty dzień w UK leży.
  • Odpowiedz