Wpis z mikrobloga

Xiaomi Redmi note 2 miał być, ale go nie ma. Ktoś ukradł sam telefon a ja mam tylko pudełko. Okazało się, że paczka przyszła już uszkodzona z zagranicy, czyli z Chin. Ktoś rozerwał kopertę i wziął telefon. Protokół reklamacyjny spisany. Teraz pozostaje mi otwarcie sporu na #aliexpress i kontakt ze sprzedawca. Pytanie czy faktycznie ktoś zwędził w Chinach czy może w WER ( ͜͡ʖ ͡€).
#itemyzchin #chinskiecuda #xiaomi #redminote2
znikajacypunkt - Xiaomi Redmi note 2 miał być, ale go nie ma. Ktoś ukradł sam telefon...

źródło: comment_E8Jwzd1sH3BJEiKzOoc13Z1FVyStPusk.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@mrslug: to pytanie przypomniało mi jak dziennikarz pytał Kamila Stocha podczas mistrzostw świata jak to jest przegrać złoty medal. (był pierwszy po pierwszej serii)
  • Odpowiedz
  • 0
@znikajacypunkt: jakaś plaga na poczcie...to już 3 przypadek o którym wiem,że telefon z Chin #!$%@?...ją sam w sumie czekam miesiąc na książki wygrane w konkursie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: hehe, WER Warszawa. Pewnie #!$%@?, mnie nie doszły pistony v3 chociaż wg trackingu dotarły do Polski i potem słuch po nich zaginął. Na szczęście Chińczycy to dobrzy ludzie i wysłali drugie.
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: wołaj jak sprawa ruszy do przodu, sam czekam na telefon, który zawisł na WERze. BTW, w kwestii trackingu były jakieś anomalie? np. czy gdzieś szczególnie długo wisiał w Polsce?
  • Odpowiedz
@ditoski: @Budyno: @Rain_: @marian-kociniak: @gabriel172pl: @Pirzu: @kuba824: Niestety raportu z uszkodzenia paczki nie dostałem (mimo, że mocno nalegałem, żeby mieć jakiś dowód w tej sprawie). Babka w okienku mnie zapewniała, że nadawca dostanie taki raport. Dziś otworzyłem spór na Aliexpress z pełnym wyjaśnieniem + zdjęcie przesyłki. Zaznaczyłem full refund. Czekamy na odpowiedź, ze strony Ali jak i chińskiego sprzedawcy. Jeśli faktycznie była kradzież w WER
  • Odpowiedz
@ditoski: Właśnie nie. Tak to wyglądało:
2016-01-02 16:55 WER Warszawa Przyjęcie przesyłki w Polsce
2016-01-04 20:18 WER Warszawa Wysłanie z ładunkiem
2016-01-05 09:52 UP Warszawa 79 Wprowadzenie do księgi oddawczej
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: Sam rozglądam się za note 2, ale jak czytam na telchina to coś za dużo takich akcji ostatnio i chyba sobie odpuszczę... Jak kupowałem Lenovo A820 2 lata temu to o niczym takim nie słyszałem. Powodzenia życzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: teoretycznie da radę wyłapać zalogowany do sieci kradziony telefon lub w gorszym przypadku podczas rutynowej kontroli przez patrol pieszy. tylko, czy komuś się będzie chciało i czy w ogóle przyjmą zgłoszenie, bo telefon teoretycznie był w rękach poczty polskiej.
  • Odpowiedz