Wpis z mikrobloga

Jest ku***. Jest kochani. Facebookowa grupa "Brońmy Rosji" została "dostrzeżona" w kremlowskiej propagandzie najgorszego sortu - Sputinku! To były ich grupy, jak czułem od samego początku. Mam złą wiadomość dla nich. Ktoś się nimi interesuje. Każdym z osobna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://pl.sputniknews.com/polska/20160109/1805691/polska-swiat-polityka-gospodarka-kultura.html
#ukraina #polska #4konserwy #neuropa #polityka #wykopnawojnie #rosja
mossad - Jest ku***. Jest kochani. Facebookowa grupa "Brońmy Rosji" została "dostrzeż...

źródło: comment_FOZcYS6kSGMr0dyWVB0iFCDZadh3HehR.jpg

Pobierz
  • 14
@urs6: Panslawizm jest tak szkodliwy jak nazizm a dla Polski może nawet bardziej. Przelgadałem wiele stron i profili rosyjskich i teraz sympatyków tego ruchgu w Polsce dzielę na nieswiadomych naiwniaków labo zdrajców.
Dyskutowałem tez z pewnym nacjonolo z Rosji. Niby przecikwo Putinowi a o Zachodzie i Rosji to praktycznie to samo mówi. Tez piewca Rasiji i Słowiaństwa. Co ciekawe zna polski i bardzo możliwe, że ma kontakty z polskimi działaczami. Wrzucał
@szurszur: Ja sobie doskonale z tego zdaję sprawę, większość neopogan rosyjskich ciągnie z kolei do narodowego bolszewizmu. Sam przeglądałem wiele forów i grup neopogańskich. Rosja to stan umysłu, i to nie tylko w tym śmiesznym kontekście. To co się dzieje na zachodzie, w szczególności wzrost popularności tamtej prawicy to jedna z najgorszych rzeczy dla Polski. Nasza skrajna, przy zachodniej to cienkie bolki.
@mossad: Z Rosjanami mamy nieciekawą przeszłość ale łączy nas wspólna krew. Słowianie zawsze będą sobie bliscy niezależnie od polityki ich państw. Co do interesowanie się grupami tzw. neopogan to mam wam złą wiadomość - zwykli Polacy mając do wyboru kolonizacje przez "bliskich" chsześcijan z Syrii , czy katolickie makumby w wykonaniu Pis (zgoda na nachodźców) zawsze wybiorą tak pogardzanych przez was ruskich.... Weżcie także poprawke że USA prawdopodobnie pójdą na współprace
@mossad: Tak jak myślałem hasbarscy "patrioci" w akcji zero argumentacji tylko wklejana kalka podana przez szefa... . Niepokojące jest to że zwolennicy eurosovietów i dekonstrucji państwa polskiego w wyniku integracji z UE są zgodni w tej kwestii z licencjonowanymi patriotami z pis. Zapomniałeś już że pis niedawno zgodził sie na unijną straż? Poza tym jak szukasz trolli to zwróć uwage na tych ukrowych którzy tu bezkarnie hasają. No chyba że uważasz
@bombastick: Podaj mi argumenty za wystawianiem sie na odstrzał Rosji ku chwale USA. Pamiętaj że był już kiedyś reset Obamy z Rosją 17 września.....Symboliczne. Nie ma przyjaciół są tylko interesy więc stawianie wszystkiego na jedną karte jest bardzo niebezpieczne - jak to mówią przyjaciół szukaj blisko , wrogów daleko.....Akurat pis coś tam kombinuje z Chinami ale nie sądze by USA pozwoliło na jakieś większe związki z tym mocarstwem. Co do "#!$%@?
@alojzy77: tak w skrócie było kilka resetów (za tuska) i prob zblizenia, i co i guano, a to jabłka za dobre albo wędlina za chuda nabiał za tłusty, od kilkunastu lat ciągle mamy do nich pod górkę wygooglaj sobie od ilu lat nam cos wymyślają z żywnością, ten kraj zupełnie inaczej rozumie partnerstwo międzynarodowe.