Wpis z mikrobloga

via Wypiek
  • 1
@leanback nie mam w domu. Zawsze pomagały dwie tabletki stoperanu i było jak ręką odiął. No maksymalnie 5-7h i po problemie a tu trzyma ch&j wie ile i co zrób.
@Krachu kurde trudne się wylosowało.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)Nie piję kawya a nawet jakbym miał się przełamać to nie ma kto mi jej zrobić. U mnie już nie ma towaru, ja praktycznie nic nie zjadłem od tych 12-16h.
  • Odpowiedz
@iquiet: bierz sobie na zmianę Stoperan (ściśle przeciwbiegunkowy) Nifuroksazyd (przeciwbakteryjny) Smectę/Taninal/Tasectan (zalepiają jelita ochronną warstwą)

ew. tradycyjnie 10-15 tabletek węgla aktywnego rozkruszyć do wody i powoli pić. powtarzać co kilka godzin
  • Odpowiedz
@iquiet: Też tak miałem, nic nie pomagało. Dopiero gdzieś wyczytałem na necie że 3/4 szklanki letniej wody i 2 łyżki skrobi ziemniaczanej - wymieszaj i wypij. I kurka wodna pomogła, jak? nie wiem ale zadziałało prawie natychmiast .
  • Odpowiedz
@iquiet idz na SOR, serio mowie. Miesiac temu koles z mojej okolicy tez mial i okazalo sie ze sepsa. I umarl. Nie strasze, ale 16h to juz niepokojacy wynik i lepiej sie zglosic po porade do lekarza.
  • Odpowiedz
@iquiet: po 16h to już nie ma czym srać. Zadzwoń do lekarza, bo rozumiem że nie bardzo możesz się przemieszczać, dostaniesz jakiś sramstop na recepte, l4. Ogarnij też jakieś elektrolity. Powodzenia, daj znać po 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz