Wpis z mikrobloga

David Bowie - Let's Dance

To i ja dorzucę swoje trzy grosze, mimo że sporej grupie Dejwid już chyba wychodzi uszami.
Davida w zasadzie dopiero zaczęłam odkrywać. Dość późno jak na ogólny staż muzyczny bo tu jedni wielka miłość an wieczność, inni w liceum, a ja dopiero teraz :D
Strasznie mnie zszokowała nagła śmierć, bo w klipie Blackstar wyglądał zaprawdę dobrze, tak jak zwykle zresztą. Nic nowego w zasadzie już nie dodam, więc let's dance


#postdisco #galmrock #muzyka #dawidbowie #80s
kwiatencja - David Bowie - Let's Dance

To i ja dorzucę swoje trzy grosze, mimo że ...
  • 20
@Wiedmolol: nigdzie nie napisałam, ze się rzuciłam an jego dyskografie, bo to nie prawda ( ) Daivda powoli odkrywam od jakiś 2 lat, a to przykład mojego ulubnionego kawąłka :P
@dapaykk: oj nie było czasu, za dużo ludiz na raz xD
@kwiatencja: akurat tagi na last.fm to całkiem spory rak. Zwłaszcza te główne, wyświetlane na stronie artysty/piosenki. Ba, w zasadzie to nie spotkałem się jeszcze z poprawnie otagowanym artystą. Jeżeli chodzi o tę konkretną piosenkę (w sumie jedna z moich ulubionych Bowiego) - nie każdy utwór powstały w latach 80. w którym słychać klawisze czy pulsujący bas to nowa fala ;) Jest to pop w najczystszej postaci (nawet z lekkim wskazaniem na