Wpis z mikrobloga

Panowie mam problem techniczny. Reanimowalem lapka i wrzucilem mu ssd. Wszystko dzialalo pieknie przez jakis czas ale ostatnio zaczal mi wywalac taki komunikat i restartuje sie. Czy moze to byc wina wadliwego dysku i oddawac go na gwarancje? czy raczej zainstalowac inna wersje systemu bo to ona moze byc przyczyna. Dodam ze ten dysk mialem przez chwile w swojej stacjonarce i tam to w ciagu miesiaca zdazalo sie ze dwa razy mi calkowicie padl system.
#pytanie #pytaniedoeksperta #informatyka #komputery
5zakal - Panowie mam problem techniczny. Reanimowalem lapka i wrzucilem mu ssd. Wszys...

źródło: comment_yWJSNz68OdSCqVGbj57gxVyP1HhkuW1J.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Xatal: pewnie tryb AHCI. Ale gdyby nie był zmieniony to w ogóle by się nie odpalał wcześniej windows więc to nie to. Tu masz ewidentnie uszkodzony plik systemowy. Prawdopodobnie driver od wifi, spróbuj zainstalować inną wersję sterownika.
  • Odpowiedz
Mam nowa poszlake, a mianowicie nie mam neta tu gdzie jestem i udostepniam sobie z telefonu. Po podlaczeniu pod wifi po paru sekundach nastepuje wlasnie ten reset. Bez podlaczania do sieci dziala stabilnie...wtf
  • Odpowiedz
@5zakal: ściągnij nowszą wersję sterownika do wifi ze strony producenta laptopa lub ze strony producenta układu (np intel czy coś, nie wiem jaką masz kartę). Usuń stary sterownik poprzez "dodaj usuń programy" lub menedżera urządzeń. Zainstaluj nową wersję i to wszystko.
  • Odpowiedz