Wpis z mikrobloga

@azpl: Decyzja podjęta. Ale nie u Was. Z Was musiałem zrezygnować już dawno temu, bo co chwilę blokowaliście mi konto, że zbyt duże obciążenie - ale nikt nie był w stanie mi wyjaśnić co to znaczy. Do tego 'nielimitowana ilość domen' - no fakt, miałem ich troszkę podpiętych, ale skoro nielimitowana to nielimitowana. A wtedy też dowiedziałem się, że mam za dużo domen, więc dlatego konto przyblokowane (na przemian z niezdefiniowanym
@husky83: Dziękujemy, za poświęcony czas i opisanie co Ci się nie podobało. Od tych kilku lat faktycznie sporo się zmieniło. Dodaliśmy nowe usługi np. CloudServer czy Office 365 przy współpracy z Microsoft. Ale też udoskonalamy to, co już było wcześniej: panel, kreatora stron czy integracje dla e-sklepów.
"Niemilitowane ilości domen" - na stronie w zakładce regulaminy, są wytyczne do każdej promocji. Tam jest napisane, jakie są wszelkie ograniczenia.
Ceny - zawsze
@azpl: Szczerze mówiąc nie widzę tego w regulaminie, ale wtedy chodziło o to, że miałem serwer, nie pamiętam nazwy, do niego wg regulaminu (i konfiguracji) można było podpiąć nielimitowaną ilość domen. A Wasz pracownik wypominał mi, że mam za dużo podpiętych domen i raz miałem przez to zablokowane konto. To już przelało szalę goryczy i przeniosłem się do konkurencji bez próby wyjaśnienia co to znaczy, że mam za dużo czegoś, co