Wpis z mikrobloga

Poznajcie Zuzię, która odwiedziła naszą redakcję :) Nie jest to #smiesznypiesek, których pełno na mirko, ale też ją pokażemy.
To suczka w wieku nieznanym; weterynarz szacuje jej wiek na 15-18 lat. Nie widzi, ale dobrze słyszy i mimo sędziwego wieku ma dobry węch. Przygarnął ją nasz producent - Paweł, który opiekuje się schorowanymi zwierzakami. Szanujemy! Zuzia to #pies, który ma raka - niebawem musi przejść poważną operację. Trzymajcie za nią kciuki!
FaktyTVN - Poznajcie Zuzię, która odwiedziła naszą redakcję :) Nie jest to #smiesznyp...

źródło: comment_oNlFD0cFhyDKQpE8sEjJIoJ03RhnTEQK.jpg

Pobierz
  • 34
@UnknowUser: Zależy od rodzaju operacji, stanu pacjenta itd. Ale generalnie, jeśli operacja ma przedłużyć życie o 5 lat, czy nawet miesiąc to KAŻDY lekarz się podejmie.
To ich praca za którą dostają wynagrodzenie.
@UnknowUser: O czym ty do mnie człowieku piszesz? Nie potrafisz odnieść się do tego co napisałem i o jakiejś mitycznej "piwnicy" piszesz. Żyję w realnym świecie i dość dobrze mi się w nim trwa.

Wytłumacz mi co jest nieścisłego: operacją można przedłużyć 90 latka życie o całe 5 lat. On daje lekarzowi pieniądze za daną operację.

Czemu lekarz miałby się nie podjąć?