Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: Disney? Rly?
@MrGreeneye: Nie widzialem! Sprobuje pare odcinkow, zeby zobaczyc czy mi podejdzie ;) polecasz jakies konkretne?
@ByczekFerrnando: Sprawdze!
@MarianAlkoholik: Klasyk a nigdy nie ogladalem. Podobno gruby zzera wszystkich? Pilot sprawdze na pewno :) Chlopaki z barakow sa obejrzeni! :D Ale nie wszystkie sezony, za to wszystkie pelnometrazowe :D Pozdrawiam :D
@user48736353001: Justified i Sons of Anarchy sprawdze :)
@B-in-ctrl: Tez klasyk, i tez nie
  • Odpowiedz
Szukam bardziej zgrabnych paroodcinkowych seriali


@TMMT: Niektórzy mają awersję do animacji, szczególnie japońskich ... ale mimo wszystko polecę 13 odcinkowy serial "Cowboy Bebop" uważany za jedno z największych osiągnięć w swojej kategorii.
  • Odpowiedz
@TMMT: Friends? Żartujesz? Każdy odcinek i każdy sezon jest super. Ja już ze 3 razy całość widziałem, często z dziewczyną sobie jakiś odcinek włączamy ;). Przy żadnym innym serialu się tak często nie śmiałem.
  • Odpowiedz
@TMMT: w Sons of Anarchy jest bardzo dużo obsady z Deadwood - powinno się spodobać. Gorzej, że jest tego trochę do oglądania ;-)

Z miniseriali polecam jeszcze XIII oraz The Shadow Line (Luthera zjada na śniadanie). Oprócz tego przypomniał mi się Homeland i The Killing,
  • Odpowiedz
@informatyk15000k: nie przepadam takze, ale animatrix mi sie podobal, a i ogladalem odcinkowy Ping Pong :D sprawdze!
@wytrzzeszcz: powaznie? co jest ciekawego? :) co Tobie sie spodobalo?
@MrGreeneye: hmm.. ok :D!
@user48736353001: dzieki :) sprawdze The Shadow Line na pewno, te dwa ostatnie czesto sie przewijaly mi przed oczami ale nie probowalem - jak znajde i na nie czas, chetnie zerkne ;)
  • Odpowiedz