Wpis z mikrobloga

@Jasniepanalbert: jako że jesteśmy stosunkowo "młodym" zespołem, a takie śpiewanie wymaga bardzo dużo pracy, to jeszcze nie, ale będzie w planach :p ale dla urozmaicenia zagościło dziś na chwilę ukulele, i było kilka taktów czaczy :p
  • Odpowiedz
@Jasniepanalbert: Wielkie dzięki! Przyda się :) Ale powiem szczerze, że jakbyśmy mieli tak na żywo się bujać i śpiewać jednocześnie to zadyszka murowana... Tylko Beyonce umie się tak bujać przy śpiewie (niezależnie od tego jaki kto ma gust, to kondycji jej nie można odmówić :D) Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Kangel: To jest dobre pytanie, tak naprawdę sami nie wiedzieliśmy ile powinny kosztować. Choć nie koncertujemy za dużo na razie, to praca jaką w to wszystko włożyliśmy jest naprawdę ogromna, prawie dwa lata prób i regularnych spotkań, żeby mieć materiał na koncert, więc stwierdziliśmy że to będzie uczciwa cena, no ale tak naprawdę okaże się po frekwencji czy nie było za dużo ;-)
  • Odpowiedz
@skowronek1990: Żeby nie było: nie ujmuję niczego Waszym zdolnościom, Waszej pracy i wytworzonej dzięki nim jakości. Zdaję sobie też sprawę, że dojście do pewnego poziomu wymaga nakładów nie tylko dosyć niewymiernych jak powyżej, ale i finansowych. Po prostu wiem mniej-więcej, że w tej branży wkład raczej szybko się nie zwraca i czasami lepiej na początku rozreklamować się poniżej kosztów, by potem czerpać większe zyski - stąd moje pytanie :)

W każdym
  • Odpowiedz
@Kangel: Nie no mieliśmy już kilka koncertów zupełnie darmowych, które miały służyć promocji, a to są nasze pierwsze płatne :) Dzięki wielkie i mam nadzieję, że jeśli się pojawisz to nie będziesz żałował :) Dzięki!
  • Odpowiedz