Wpis z mikrobloga

@boa_dupczyciel: jak to jest dell z serii dla normalnych ludzi to nic dziwnego, wszystkie laptopy tak będą mieć, bez względu na markę. Porównanie maca za ~7k do della ~2-3k to jednak jest różnica.

Co do wyglądu to bardziej podoba mi się XPS 15, z większą rozdziałką niż macbook ale wtedy za podobną cenę dostaje się laptopa bez stacji dokującej i z windowsem, więc dla mnie bez sensu ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@hashus: lenovo y50-70, 8gb ram + wolny slot, i7, gf 960 2gb, matryca ips matowa fhd, cena max 4tys XD twój Mac 2x więcej i nawet nie zagrasz w hugo ( )
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: @hashus: To jest laptop na którym gry typu gta 5 śmigają na high w full hd na minium 30fps, w cs go, około 300 fps itd. Miałem Maca, miałem i posiadam obecnie IPHONE,i szanuje Apple za IOS, ale proszę MAC to jest naprawdę typowo lanserski sprzęt który wydajnością kolejno można porównać: Mac za 5tys = laptop Windows za 2/2,5 tys.
  • Odpowiedz
Mac za 5tys = laptop Windows za 2/2,5 tys.


@totti10: racja, ale lanserski? ja go tak nie traktuje...

To jest laptop na którym gry typu gta 5


@totti10: jak ktoś chce grać to nie kupi macbooka... ja wiem, że na swoim nie pogram.
poza tym, kto gra na laptopie?

  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: To podaj sensowne argumenty, jeżeli nie traktujesz go jako lanserski, jako, że przy
IIos'ie argument jest taki wielka baza App Store i duża różnica stabilności systemu, chociaż wiem, że bebechy ma gorsze, niż np Samsung S6. To co tutaj decyduje?
PS: Nie pisze, tego szyderczo, ani też nie hejtuje, po prostu jestem ciekaw tego jak Apple "doi ludzi" jaki argument, jeżeli odrzuciłeś 'lanserstwo".
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@totti10: czemu nagle temat telefonów poruszasz?

ogólnie apple ma świetną jakość wykonania i design, który mi się bardzo podoba. i za to wolę zapłacić więcej, bądź mieć gorszy sprzęt "sprzętowo" za tę samą kasę w porównaniu do laptopów innych firm
do macbooków dochodzi jeszcze świetna klawiatura, mistrzowski touchpad
  • Odpowiedz