Wpis z mikrobloga

Mirki, jesteście mądrzy. Pomóżcie różowemu. Zauważyłam, że jak położę telefon lub tablet w okolicy touchpada na laptopie, to ekran gaśnie. Wystarczy odsunąć i wszystko wraca do normy. O co chodzi? Czasem zdarza mi się tak kłaść telefon, a nie chciałabym niczego popsuć... Wujek google nic nie mówi, albo ja jestem za mało mądra żeby to tam znaleźć. Wierzę w wasze elektroniczne supermoce które pozwolą wam wytłumaczyć to zjawisko ;)
  • 15
@bliny: Spoko, wybaczam ;)

EDIT: No to już bardziej prawdopodobne... Ale chyba nie będę jednak szukać magnesu w telefonie żeby sprawdzić tą teorię. A w takim razie, obecność magnesu w takim miejscu nie wpływa jakoś na pracę obu urządzeń? Bo w końcu jakieś tam oddziaływania elektromagnetyczne są na pewno... Choć jestem skłonna uwierzyć że producent był mądrzejszy ode mnie i to przewidział
Btw, po co w telefonie by był ten magnes? Może to faktycznie jakieś oddziaływania? Bo w przypadku tabletu zauważyłam coś takiego tylko kiedy był podłączony do ładowarki o.o Telefon i bez kabelka daje taki efekt