Wpis z mikrobloga

Mirki nie wytrzymam. Koleżanka z pracy (chyba już była) zrobiła mi dzisiaj awanturę, żę w tytule przelewu do niej, dla żartu napisałem: "za narkotyki". Twierdzi, że będzie miała przez to problemy w Sądzie ( próbuje wyciągnąć wyższe ubezpieczenie po wypadku) będzie miała przez to problemy, nie dadzą jej tego odszkodowania, nalot na dom, kurator nad dzieckiem itd. #!$%@?, który prawilny diler pisze w tytule przelewu, że to za koks... Aaa i jeszcze założy mi za to sprawę w Sądzie. No #!$%@?ła mnie() #logikarozowychpaskow
  • 11
@billop: 1. fakt, troche glupi pomysl... lepiej bylo dac "za zabawe" albo "za dziewczynki" bo to nic nielegalnego a i tak w banku sie usmiechna,
2. moglaby pomyslec wlasnie ze kazdy sie usmiechnie, nawet jakby to w jakis sposob bylo przed oczami policji czy sadu to nikt tego nie wezmie na powaznie
Teraz napisałbym pewnie inny tytuł. Powiedziałem jej, że może mnie wezwać na świadka, ale to chodzi o nakręcanie afery bardziej. Są tam moje dane więc nikt nie uwierzy, że to jest prawda. Z innymi znajomymi piszemy sobie dużo gorsze i śmieszniejsze rzeczy i nikt nie ma z tym problemu. No ale faktycznie w tej sprawie narkotyki nie są spoko
@trustME:
"za zabawe" jest wbrew pozorom bardzo dobrym pomysłem.
Jeśli nie zapłacili za jakąś usługę podatku to nawet lepszym niż prawdziwy.
Usługi towarzyskie jako jedyne nie są objęte podatkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hoho: tak jesteśmy codziennie z ciekawości inwigilowani :) następni z teoriami sPISkowymi

no proszę!!

jak kolega miał kontrole z US (ktoś go pod****ł że obraca większą kasą na allegro) to poprosili grzecznie o wydruk z obrotów na koncie. i dostali ... kolega zapłacił 700 zł kary za coś tam coś tam poprzeklinał zapłacił i po sprawie :)

Jak zobaczyli przelewy które ja mu wysyłałem to pewnie płakali ze śmiechu ...
Opcją jest zmiana tego tytułu przelewu w edytorze przed wydrukiem. Uważacie, że ktoś może to sprawdzać szczegółowo? Według mnie nie, ale co ja tam wiem... Już rano się nasłuchałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@billop: o tyle, o ile w dużych bankach, przy transakcjach internetowych nikt nie śledzi takich przelewów to w banku w którym pracuje mój różowy była autentyczna historia, gdzie przyszedł 18-latek wypłacić $ z konta do okienka, kobieta przy okazji wypłacania ma wgląd do ostatnich transakcji i podobno jest zobligowana do zgłoszenia na policję takich sytuacji właśnie, co uczyniła. podobno skonczylo sie to na dwóch przesluchaniach na policji (tego 18-latka i jego
@billop: Kumpel przelewał co miesiąc kasę babce za stancje to przy kredycie dopytywali się go czy to nie są alimenty. Z kolei słyszałem o śmieszku co wysyłał przelewy w tytule Od Araba Ali Menty i gościu też potem miał problemy z kredytem bo alimenty płaci.
@billop: Lol. Ja zawsze jak kumplom oddaję hajsy to wklepuję coś turbogłupiego w stylu "za koks z dziwki", "za upojną noc" czy "kij ci w oko frajerzyno" i jakoś nikt nigdy nie hurrdurzył z tego powodu xD