Wpis z mikrobloga

  • 126
Żenadłam.

Siedze w #pracbaza (stacja paliw), przychodzi klient (z 50 lat) zamawia jakies tam hotdogi itd, po czym gadka rodem z #januszepodrywu
"wygladu nie mam, kasy nie mam, ale mógłbym zostawić Pani numer telefonu. Pogadamy, pospotykamy sie i jakiś dobry seksik mógłbym Pani zafundować he he he"

  • 44
  • Odpowiedz
@Mery93: współczuje wam, dziewczynom pracującym w takich miejscach :( u mnie pod blokiem jest sklep spożywczy, ale większość januszy kupuje tam chlanie. jakiś czas temu pracowała tam jakaś Karyna, ale bardzo ładna. Podrywali ją wszyscy, starzy i młodzi, tyle, że same ochlejusy. laska wytrzymała tam 2 miechy. niestety nie była zbyt wygadana i te mendy nie chciały się odczepić, tylko raz miałem okazję ją uratować i powiedziałem typowi, że jak już
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Dziewiatek: normalnie to zawsze jest ze mna jakis facet-pracownik i nie sa tacy odważni albo kumpel stanie w mojej obronie, ale dzisiaj wyjatkowo jestem z drugą dziewczyną i już sie zaczyna konkurs żenady...
  • Odpowiedz
"wygladu nie mam, kasy nie mam, ale mógłbym zostawić Pani numer telefonu. Pogadamy, pospotykamy sie i jakiś dobry seksik mógłbym Pani zafundować he he he"


@Mery93: bardzo chciałbym żeby ten tekst dołączył do tinderowego kanonu #!$%@?, zaraz obok "to konto to fejk, podaj imię i nazwisko modelki"
  • Odpowiedz
@Mery93: Przynajmniej nie pisze na Spotted

Szukam pięknej Mery93, która pracowała na stacji BP w Łomży 20.01.2016. Miałaś lśniące zęby od których odbijała się moja nieśmiała twarz. Chciałem zagadać ale była duża kolejka. Zalajkuj a może uda się wyjść na jakąś kawkę. Pozdrawiam tajemniczy klient

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz