Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z #przebudzeniemocy, bo obiecałem młodszemu bratu, że go zabiorę, a że wcześniej nie miałem za bardzo czasu to teraz się udało wyjść. Dotąd oglądałem wszystkie części starej trylogii i coś tam liznąłem nowej. Ogólnie film mi się podobał, dosyć dobrze zachowany klimat starych części i wszystko byłoby okej, gdyby nie moment ściągnięcia maski przez Rena.
No bez kitu! Zazwyczaj w takich filmach czarny charakter ma mordę czarnego charakteru. Popatrzcie sobie chociażby na takiego Vadera bez maski, Imperatora czy nawet, z innej beczki, na twarz Voldemorta z Harrego Pottera - od razu widać, że ci goście w życiu wiele przeszli i chcą #!$%@?ć wszystko co się rusza, bo przestali wierzyć w dobro. A Kylo? On wygląda conajwyżej na gościa, któremu egzamin z prawa cywilnego nie poszedł na studbazie i chce się zemścić na prowadzącym (może to dlatego zaatakował Luke'a podczas szkolenia Jedi XD)

Mam nadzieje, że po walce z Rey dostanie chociaż kilka blizn na pysku, bo z taką twarzą studenta prawa to gość nie będzie brany na poważnie nawet podczas kupowania prezerwatyw.

#film #starwars #oswiadczenie
Pobierz Nieszczesna_Szczena - Właśnie wróciłem z #przebudzeniemocy, bo obiecałem młodszemu br...
źródło: comment_gT7huI7MMnjqPS6hW5xc4mXPNJsUzPCI.jpg
  • 42
@Nieszczesna_Szczena: bo to o to chodzi, gość pewnie był frajerem, każdy go cisnął, a on nie dawał sobie z tym rady i chciał za wszelką cenę się kiedyś zemścić i stąd jego obecność po złej stronie. Postać Kylo to jedna z największych zalet. Myślisz, że gość, który bierze broń do szkoły i robi tam rzeź, jest twardzielem, którego każdy lubi i każdy się boi? Nie, stulejarz się mści na oprawcach, tu
@wlodarmw: Jeśli chcą z niego zrobić takiego drugiego Anakina to okej, czekam na następne części. Póki co jednak jestem dosyć na świeżo i nie mogę oswoić się z myślą, że ten prze kozak z mieczem w kształcie krzyża, zajebistej masce i głosem, przez który zesrałbym się w nocy, okazał się gościem, który spokojnie mógłby prosić mnie o notatki na studiach.
@jablkabanany: niekoniecznie. Czarny charakter z twarzą studenta kulturoznawstwa nie budzi postrachu, ani szacunku. Lorda Vadera bałeś się, na sam jego widok ciarki cię przechodziły, a ten tutaj może co najwyżej wywołać uśmiech politowania.
@Nieszczesna_Szczena to mnie nie tyle co zirytowala twarz Kylo bo wedlug mnie pasuje, ale bardziej moment jej sciagniecia. W chwili kiedy nie radzil sobie z Rey dodatkowo to jak wyglada pokazywalo tylko jego slabosc przez co troche stracil. Kiedy zdjalby ja przy momencie zabicia Hana Solo byloby wedlug mnie idealnie. Mam jednak nadzieje, ze w przyszlych czesciach bedzie #!$%@? wszystko i wszystkich bo juz po pierwszej scenie bylo widac jaka moc posiada
@Nieszczesna_Szczena: Temat Kylo byl poruszany miliard razy, juz czlowiek nie ma sily.

Jak bylem na tym w kinie i pierwsze spotkanie Kylo - wyjscie i zatrzymanie pocisku to az dostalem gesiej skorki - niezly badass - pomyslalem.
Pozniej jak zdjal helm to mowie - swietny ruch. Spodobalo mi sie, taki czarny charakter to jest najlepsze co moglo spotkac nowe SW. Zwykly gosc ktory jest tak zly jak i niepozorny, jest sie