Wpis z mikrobloga

Prośba do Mireczków i Mirabelek!
Kilka tygodni temu dzięki @limpak dowiedzieliśmy się jak wygląda nasz rating na mywot.com - system oceniania stron internetowych (dla zainteresowanych na załączonym obrazku).

Generalnie wychodzi na to, że konkurencja nie próżnuje i ktoś urządził sobie sesję #szkalujo ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Na forum mywot.com wrzuciliśmy już post wyjaśniający: https://www.mywot.com/en/forum/63630-mfind-pl i zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich, którzy posiadają i korzystają z tego pluginu o obiektywną ocenę naszego serwisu (z tego co nam wiadomo oceniacie nas dobrze, więc z Waszą pomocą ranking powinien się naprostować :) )

Z góry dzięki za ewentualną pomoc :)

PS: Jeśli coś nie gra to tradycyjnie walcie z problemem na priv i będziemy działać :)

#oswiadczenie #problemypierwszegoswiata #mirkopomusz #mfindmirkom #zebroplusy
mfind - Prośba do Mireczków i Mirabelek! 
Kilka tygodni temu dzięki @limpak dowiedzi...

źródło: comment_slk0Yv8tWIWqeiiIICoXdApgUe45yiLC.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Godność i rozum człowieka na mocnym deficycie, bo dostaliśmy ocenę, że jesteśmy wybitnie niebezpieczni dla dzieci :(


@mfind: no a nie? 2000 mirków nie dostało kubków, zadziałaliście negatywnie na psychikę tych osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak na serio, to moze skontaktuj sie z nimi mailowo, po przedstawieniu dowodow moze zmienia ocene
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: Właśnie temu ma służyć post na ich forum :) Jest w nim wyjaśnione, że oceny nijak się mają do rzeczywistości. Wiadomo, że może się zdarzyć niezadowolony klient, który oceni stronę jako niegodna zaufania i niebezpieczna dla dzieci (sic!), no ale bez przesady :P

Faktycznie problem może leżeć w kubkach :D Na następne rozdajo trzeba 2 TIRy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mfind: To ja też poproszę kubek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ja już swoją ocenę wystawiłem na samym początku, niby to tylko plugin do przeglądarki ale takie jeden z bardziej popularnych i działa wyśmienicie z podejrzanymi stronami, szkoda, że tutaj tak wyszło. Mam nadzieję że support WOT'a rozpatrzy pozytywnie waszą apelacje. Powodzenia ;)
  • Odpowiedz
No ja już swoją ocenę wystawiłem na samym początku, niby to tylko plugin do przeglądarki ale takie jeden z bardziej popularnych i działa wyśmienicie z podejrzanymi stronami


@limpak: Niby tak, ale to jest właśnie problem. Jeśli ktoś ma taki plugin to najczęściej też nie ma oporów do zakupów przez internet, czyli potencjalny klient. Jeśli taka osoba zobaczy podczas szukania porównywarki kilka "zielonych" i jedną "czerwoną" to z pewnością nie będzie chętna
  • Odpowiedz