Wpis z mikrobloga

Hej @OrangeEkspert! Powiedzcie mi co zrobić.
W listopadzie moja mama podpisała umowę na Neostradę 300 Mb/s + TV + telefon stacjonarny (z przeniesieniem numeru z Novum - abonament telefoniczny ok 60zł( ͡° ʖ̯ ͡°)). Przeniesienie numeru było warunkiem (nasz numer stacjonarny nie dość, że ładny to jeszcze starsze pokolenie na niego dzwoni, więc nie ma mowy o rezygnacji), który skłonił ją do podpisania umowy. W przeciwnym wypadku nie zależało jej na tym.

Przedstawicielka zapewniała, że z przeniesieniem nie będzie problemu i 5. stycznia numer zostanie przeniesiony. Wszystkie usługi śmigały i czekaliśmy jedynie na przeniesienie numeru.

Po ponad tygodniu od wyznaczonej daty zadzwoniliśmy i usłyszeliśmy od pani menadżer biura Orange, że "prawdopodobnie zapytanie hurtowe nie przeszło". Cokolwiek małoby to znaczyć. Poprosiłem o wyjaśnienie sprawy i informacje co dalej. Obiecała oddzwonić. Nie uczyniła tego.

W międzyczasie skontaktowałem się z infolinią i otrzymałem informację o tym, że nie ma żadnej wzmianki o przenoszeniu numeru.

Kontakt telefoniczny z panią menadżer był dość utrudniony, bo telefony odbierała rzadko, a o oddzwanianiu (mimo obietnic) nie było mowy.

Okazało się, że jeśli numer jest przeniesiony do innego operatora i jest na starych łączach to nie da się z nim wrócić do Orange na światłowód, a handlowcy o tym nie wiedzieli, bo to nowa usługa... No to sobie go przenieśliśmy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tydzień temu obiecała, że w poniedziałek (wczoraj) poinformuje nas czy da radę jakoś to nam zrekompensować. Udało mi się dziś do niej dodzwonić i powiedziała, że może nam zaproponować bon na 50zł i parasol.

Liczyłem, że chociaż ciut się wysili i zaproponuje przeniesienie telefonu na zwykłym łączu + zniżkę na abonament telefoniczny.

Serio? 2 tygodnie zwodzenia i taka rekompensata? Nie zależy mi na jakimś bonie czy parasolu, ani nie chcemy jako rekompensaty złotego telefonu. Chcemy jedynie uciec z Novum z numerem i mieć go u Was w cenie abonamentu.

Pomóżcie Mirkowi przejśc przez to, bo nie mam już siły...
#orange #neostrada #kiciochpyta
  • 3