Wpis z mikrobloga

@jakotaki: Mazda 3 nie była produkowana w 2001 roku (start od 2004)
@klonpvv: Jeździłem trójką BK z 2005 roku 1.6MZ-CD, czyli dieslem z koncernu PSA. Przejechałem około 100kkm. Bardzo przyzwoite auto najzajebistrzym układzie kierowniczym z jakim miałem do czynienia (w moim odczuciu, nic nie daje tyle przyjemności z jazdy co Mazda właśnie). Jeśli chodzi o koszty eksploatacji to są mocno zbliżone do Forda Focusa (na bazie płyty podłogowej Foczki powstała
  • Odpowiedz
@afrykanczyk: @adamgtx: @ksiak: sprzedawca zaproponował mi jakaś regenerację alu felg, które wyglądają jakby miały rdzę [bąbelki], ale przecież alu nie rdzewieje

doczytałem, że to bąbelkuje warstwa lakieru i takie rozwiązanie

Przerabiałem to u siebie i pomimo, że mi ten lakier w ogóle nie schodził - wręcz przeciwnie, pierwszy raz widziałem, żeby się tak lakier trzymał :lol: , to go usunąłem i wypolerowałem aluminium na wysoki połysk nie nakładając na
  • Odpowiedz
@klonpvv: tą zieloną pastą właśnie poleruję aluminiowe elementy pod maską mojego youngtimera (prowadzę renowację 323 GTX 1.6T z '88r.) i faktycznie daje ona radę. Jak będzie z felgami, które są dość mocno narażone na trudne warunki - tego nie wiem. Co do sposobu pozbycia się starej warstwy lakieru - polecam! Preparat z Motipa, który używam, nie niszczy aluminium, a lakieru pozbywasz się w ciągu kilku minut i to za pomocą szczoteczki
  • Odpowiedz