Wpis z mikrobloga

Artykuł o Green Velo:
http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,87318,19550053,green-velo-bezpanski-szlak-za-grube-miliony.html
Nie jest to opis reklamowy, który tylko zachwala szlak.
Nie jest to też samo wytykanie niedoróbek.
Prawie jak Max Kolonko: mówi jak jest ()

Najbardziej spodobał mi się fragment:

Cały szlak został również dokładnie oznakowany. Ile konkretnie znaków postawiono? Dokładnie nie wiadomo.


A tekst

Projekt się już skończył i formalnie nikt nie odpowiada za szlak jako całość

nie wróży świetlistej przyszłości GV...

#greenvelo #rower #wyprawyrowerowe #rowerowybialystok
Pobierz faramka - Artykuł o Green Velo:
http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,87318,19550...
źródło: comment_GsdaRkAyVexylORQB27sWWNmd2E8tEyn.jpg
  • 15
"Wyczerpałeś już limit bezpłatnych artykułów w tym miesiącu"


@cykus: wykup więc prenumeratę! ( )

Największy szlak dla rowerzystów w Polsce, gigantyczna promocja, ale także bylejakość, pośpiech i formalny bałagan - tak wygląda świeżo powstałe Green Velo

31 grudnia 2015 roku zakończył się finansowany głównie z unijnych dotacji projekt, w ramach którego oddano do użytku gigantyczny szlak rowerowy przez pięć województw wschodniej Polski. Green Velo to największa
@faramka: Ja myślę, że to choroba wieku dziecięcego tego szlaku. Przyjdzie lato i wszystko powinno się poukładać. Oczywiście w czarnej dupie będę te odcinki szlaku które "wyremontowano" stawiając tylko tabliczki, bo nikt ich nie będzie chciał przejąć, ale te fragmenty które są zrobione porządnie, jak np. w mojej okolicy, z chęcią wezmą pod siebie gminy.
@galonim: no to nie "poukłada się wszystko". Z czasem będzie coraz gorzej. A z tego co widzę w necie, to ludzie są chętni na wyprawę rowerową całym szlakiem (albo jakimś większym odcinkiem), a nie kilkukilometrowymi fragmentami.
@alpag: a ja się trochę obawiam o takie dystanse per dzień z powodu niewiadomej nawierzchni na niektórych odcinkach ;) Poza tym fajnie byłoby coś pozwiedzać po drodze. Ja mieszkam w zasadzie obok szlaku, na granicy świętokrzyskie / podkarpackie i myślę o tej pętli Roztocze / Pogórze Karpackie (fajna opcja, bo nie trzeba będzie kombinować z pociągami).