Wpis z mikrobloga

#wykopteaclub #herbata #chinskiecuda
Dotarła do mnie zamówiona herbata. Pod tym tagiem będe wrzucał fotki, bo do recenzowania chyba nie mam, aż tak wysublimowanego smaku. Większość herbat będę pił po raz pierwszy w życiu, więc nie będę udawał smakosza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pierwszy ogień poszedł Oolong.
No. 1 Roast Tieguanyin, Fujian, Gold Gui, 8 gram. <- nie mam pojęcia o co chodzi, ale wklejam, może ktoś będzie wiedział.
Zamówienie złożyłem 16 stycznia, dzisiaj odebrałem.
Zalałem woda o temperaturze ok. 80'c i parzyłem jakieś 4 minuty. Susz rozrósł się do pojemności szklanki. Zapach w sumie ciężko przyrównać do czegoś innego niż Marihuana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się, czy może nie lepiej będzie spalić następnego oolonga. Smak w sumie też jak Marihuana Mam wrażenie, że te kitajce zamiast herbaty, sprzedały mi dopalacze.
Teraz kilka zdjęć.
yeloneck - #wykopteaclub #herbata #chinskiecuda
Dotarła do mnie zamówiona herbata. P...

źródło: comment_KTgP1HwunhZydLNZbsq8xDBqKA6rNSLj.jpg

Pobierz
  • 23
@Usurper: Nigdy wcześniej nie piłem i nie widziałem Oolonga, więc fajnie, że potwierdzasz, że wygląda na Oolonga. W sumie całkiem niezły w smaku, ale jakoś kojarzy mi się z aromatem palonej marihuanen :P
@wacek_1984: dzięki :D
@Marcinox: Właśnie też się zastawnawiam nad tym, ale raczej będzie ok. Wszystkie paczki wyglądają prawilnie. To sa chyba jakieś opakowania testowe, które ktoś sprzedaje na ali :)
@151617: Tak się wydaje, ale rzuć okiem na ceny Oolongów i innych herbat :) Oolong ok 20zł za 50g, więc chyba nie ma tragedii jak za 50zł jest 215 :) W sumie jest z 250, bo jeszcze jakieś gifty.
@yeloneck: tez kupiłem ostatnio na ali parę herbat i czekam.uznalem,że w końcu stamtad sporo herbaty pochodzi. porównując ceny do eherbata.pl są atrakcyjne.jestem ciekaw jakości.