Wpis z mikrobloga

@barbapapa: Profesjonalne. Znaczy sie na budowę. Przede wszystkim blachowkręty bo monter wentylatzji motzno :)
@nico112: Metabo używałem w poprzedniej firmie i średnio mi przypadł do gustu. Miałem też boscha i był fajny. Szukam kompromisu moc aku/cena
Metabo używałem w poprzedniej firmie i średnio mi przypadł do gustu. Miałem też boscha i był fajny. Szukam kompromisu moc aku/cena

Co było nie tak w metabo? Ogólnie firma bardzo porządna z dobrą gwarancją, produkty też niczego sobie. Boscha raczej bym unikał, produkty średnie, gwarancja losowa a ceny jak za porządny sprzęt.
@nokash:
@nico112: Napisałem wyżej. Monter wentylacji. Głownie blacho wkręty (farmery) ewentualnie. Wkręty karton gips ale sporadycznie. Tą metabo co miałem słabe aku miała. Bosh był dobry. Nie zawodny aku dobre. Chyba że miałem taki przypadek akurat
@nokash:
W takim razie raczej nie potrzebujesz mocnego sprzętu metabo 10,8v powinno wystarczyć ewentualnie powiększone akumulatory. Metabo chyba ma najdłuższą gwarancję na akumulatory. Bosch do takich zastosowań też powinien być ok.
@nico112: W pracy zawsze używałem 14v i raczej takie wchodzą w grę. Zastanawiam się nad makitą. Mają dobre ceny. Metabo lub bosch. Ten ostatni ma wyższe ceny.
@barbapapa: Ja juz widziałem wiele modeli u monterów. sam robiłem na kilku modealach. Myślę że będzie git.
Do tego fajna cena . Jedna z najniższych jeżeli chodzi o markowy porządny sprzęt