Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki, z okazji miesięcznicy AliPaczka.pl mam dla was niespodziankę :)

Od dzisiaj są dostępne statystyki przedstawiające czas podróży przesyłek z Chin do Polski dla kilku najpopularniejszych przewoźników. Mam nadzieję, że teraz zostaną rozwiane wasze wątpliwości jaką formę wysyłki wybrać aby wasza paczka doszła jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do zapoznania się z http://alipaczka.pl/statystyki


#tracking #aliexpress #banggood #gearbest #alipaczka
  • 21
@AliPaczka:

O dupe rozbic takie statystyki. Ani mediany, ani rozroznienia regionu pochodzenia przesylki (tak, to ma olbrzymie znaczenie w przypadku chinskiego przewoznika)... Ani wartosci minimalnej, ani mksymalnej, ani probki danych... Statystyka pokazuje to, co wszyscy wiedza...
@cpt_Nemo: Dane są z ostatnich 2 tygodni i jest to średnia, ostatnio wszystko szybko chodzi.
@sylwek2k: To nie są dane naukowe służące do wyliczania o której godzinie czekać pod skrzynką na listonosza. Ma to dawać orientacyjne informacje dla osób które nie wiedzą zupełnie czego się spodziewać po danym przewoźniku.
To nie są dane naukowe służące do wyliczania o której godzinie czekać pod skrzynką na listonosza. Ma to dawać orientacyjne informacje dla osób które nie wiedzą zupełnie czego się spodziewać po danym przewoźniku.


@AliPaczka:

To moge Ci podac jakie dane wpisz dla pozostalych przewoznikow, bedzie to mialo tyle samo sensu. Tu nie chodzi o dane naukowe, ale przyzwoita statystyke, a nie wykresik, ktory moze kazdy sam sobie narysowac.

Nie podajac czasow
sylwek2k - > To nie są dane naukowe służące do wyliczania o której godzinie czekać po...

źródło: comment_tdKXsG9s8awO1ojZOKxLC57HS5EiMPbR.jpg

Pobierz
@sylwek2k: no właśnie ma sens, bo po to są statystyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) aby je pokazywać. Mam dla Ciebie propozycje zrób wykresy jakie Ci się zamarzą i już nie płacz (,)