Wpis z mikrobloga

Po sprzedaży Mietka CLK 98r. zastanawiałem się co kupić następne. Kiedyś mi się marzył Opel Signum. Jak to mówią cele nie marzenia w związku z czym oto on. ( ͡ ͜ʖ ͡) Przyznam się, że poleciałem na bajery i baaaardzo jestem zadowolony. (ʘʘ) A teraz 3 główne rzeczy za które go kocham: 3.2 V6 211KM manual, Xenon skrętny (cud miód i orzeszki wieczorem), Skórzane kubełkowe grzane fotele (kierowcy nawet wentylowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)-).
Właściwie to max opcja jedynie bez szyberdachu ale na co to komu z klimą dwu strefową. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak wiem do wymiany są drzwi, lusterko i błotnik. Niemiec sprawnego by nie sprzedał. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#pokazauto #opel #opelsignum #chwalesie
źródło: comment_VlvUwmJAtzmyrwlFQeXZRPldvEmozJaH.jpg
  • 16
@lubielizacosy: Jak to każde auto z Niemiec paaaaanie prawie darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak serio to grosiki (9tys. zł) bo dużo rzeczy do zrobienia jest ale uwielbiam to robić i wiem co mam. Auto na tip top wyjdzie ok. 14tys. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Saute: Dla mnie i dziewczyny wystarczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to te dwie osoby z tyłu mają mega komfort i też grzane fotele. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Dorth: A, chyba, że tak. :) Ogółem Signum się mi bardzo podoba, ale gdy dowiedziałem się, że "oficjalnie" można zabrać tylko 2 osoby z tyłu to odpadł mi z kręgu zainteresowań.

Bardzo fajny kolor!
@Saute: @tuwolnopalic: Panowie z tyłu po środku jest lodówka. Ale jest możliwość po instalacji odpowiedniej podstawi żeby jechało 5 osób. W niemieckim dowodzie rejestracyjnym mam wpisane, że auto posiada 5 miejsc siedzących. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KAROO: Powiem Ci, że nie ma oznaczeń ale chyba tak. :) Albo może elegance. Ma drewniane listwy ozdobne w środku, więc może prędzej Elegance. ( ͡° ͜ʖ ͡°)