Wpis z mikrobloga

#zagadkipilkarskie:

Coś prostego za 2pkt. Która drużyna jest posiadaczem najdłuższej serii wyjazdowych meczy ligowych bez porażki, w Europejskim futbolu? W odpowiedziach proszę o:

-nazwę drużyny

-liczbę meczów bez porażki

-bilans bramek w tych meczach

-bilans wygranych i remisów

-daty i wyniki ostatniej porażki przed rozpoczęciem serii i porażki jej kończącej
  • 30
  • Odpowiedz
@gallez: Dzięki :)

@Kozzi: @czlapka:

Ok. Dałem dupy. Byłem pewien, że Milan, liczyłem na piechotę. W sumie powinien mi dać do myślenia wynik ogólny Steauy (ponad 100 spotkań). No cóż, przeoczyłem to. W ramach rekompensaty, proponuję 3pkt dla Kozziego i dla Czlapki :)

kryv: 1

Kozzi: 7

mateuszo: 4

czlapka: 5

mq1: 1

zurawinowa: 2

parachutes: 1
  • Odpowiedz
@footix: Też wynik Steauy dał mi do myślenia, bo skoro byli niepokonani w 104 meczach to przynajmniej połowa z tego była na wyjeździe... A co do punktacji to się zgadzam ^^
  • Odpowiedz
@Kozzi: @footix: Też się zastanawiałem nad tym, bo i na jakiejś włoskiej stronie gdzieś było,że to Milan ma rekord w wyjazdowych ale podawali też mecze Steauy. Myślałem, że może grali 80% u siebie czy coś ;D Trudno coś dokładnie o tym znaleźć. A no i punktacja jak najbardziej odpowiada ;p
  • Odpowiedz
@footix: dam rade. tango'12 bede i tak mial :P teraz czekam na druga pilke euro nieoficjalna, z ymi kwiatkami. a potem se kupie tango. dzisiaj odpuscilem zagadke, mimo ze ja widzialem. mialem robote ^^
  • Odpowiedz