Wpis z mikrobloga

#!$%@?, nie rozumiem kobiet. Zapoznałem taką loszkę 7/10, fajna, ładna i skoczna sarenka, szminka na ustach i apaszka na szyi. Gadamy sobie i słucham jej. I słucham. I słucham. I słucham. I po godzinie pieprzenia o jakiśtam książkach, nauce języków, filmach czy wycieczkach postanowiłem zmienić temat na taki godny ludzi mądrych i świadomych. Zapytałem ją czy sądzi, że państwo może odebrać dziecko rodzicom jeśli go nie karmią. Trochę się zmieszała, ale ostatecznie powiedziała, że jest za pomocą innym i współczuje dzieciom. Zapytałem jej czy wie co Rothbard pisał w Etyce Wolności o samoposiadaniu sie dzieci i czy wie jakie to ma konsekwencje. Nie wiedziała co powiedzieć, więc chcąc ją zachęcić do rozmowy na tematy ważne, kontynuowałem - dzieci samoposiadają się, co oznacza, że rodzic nie ma prawa do dokonania agresji na swych dzieciach, lecz także nie powinien mieć prawnego obowiązku, aby je karmić, ubierać czy edukować. Zażartowała, że w sumie nie powinniśmy rozmawiać o dzieciach na pierwszej randce.

Bardzo śmieszne #!$%@?. Obowiązki są narzucane rodzicom siłą czyli pozbawiani są naturalnych praw a ona żartuje.

Po tym jak wypiliśmy kawę spojrzała na telefon i oznajmiła, że musi iść. Zaproponowałem, że ją odprowadzę, ale odmówiła.

Po raz kolejny w swoim życiu przekonałem się, że kobiety nie mają zainteresowań.

#pasta #heheszki #stulejacontent #podrywajzwykopem #libertarianizm #rothbard #randkujzwykopem #zwiazki
  • 27
@Wironin: dalej gimbaza w glowie ? Ty ja pytasz o 'jakas' Etyke Wolnosci a ciekawe co by bylo gdyby ona cie zapytala so myslisz na temat Hipotezy Hadwigera? I kto tu teraz nie ma zainteresowan gimbuzie ? Rozmawiala o 'jakis' tam ksiazkach i jakich tam jezykach zeby z toba nawiazac kontakt i pewnie teraz Cie wysmiewa w duchu za ta twoja slodka arogancje ktore przeciez sprawia ze jestes mondry i specjalny.