Wpis z mikrobloga

Pewnie większość osób spod tych tagów jest już w grupie Aliexpress Cebula Deals. Ale pewnie niejeden facet zdążył zauważyć, że większość postów to ciuszki i inne duperele dla kobiet. Właśnie dostałem zaproszenie do tej grupy: https://web.facebook.com/groups/cebulamen/

Można w niej dodawać tylko aliexpressowe itemki, które mogą zainteresować facetów - dla mnie pomysł idealny :D

Od razu mówię, że to nie moja grupa, bo zaraz zaczną mnie tu oskarżać o reklamę czy cuś ( )

#aliexpress #cebuladeals
  • 30
  • Odpowiedz
@urban07: dla mnie to jest dokładnie co ten koleś @anetelka: robi . Spamujesz i tyle, chociażbyś dał jakiś kod na pizzę bo kilku studenciaków żebrało dzisiaj bo nie mieli co jeść, ale nic o jakieś pseudo grupie piszesz, gdzie jak nikt nie wrzuci infa to zemrze po miesiącu!

Taka prawda że największa cebula jaka była, była na innych serwisach, a nie na alie, tam coraz więcej cwaniaczków ściąga i różne
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@anetelka: Sorry, podałem jako przykład :P

@n00_: O kuponach mirki spod tagu JD wiedzą już od jakiegoś czasu, a twoja postawa to coś w stylu "mógłbym dodać wartościowy post ale tego nie zrobię, żeby udowodnić mirkowi swoją rację" XD
  • Odpowiedz
@urban07: nie mówię o starych tylko nowych. To także wiesz o zwrotach kuponów i to że można ponownie je użyć, tylko problem jest z telefonem, ale to można obejść w 2min.
  • Odpowiedz
@n00_: Tak, ja też mówię o nowych - chodzi ci o te 10/15, tak? Ten "problem z telefonem" to chyba to, o czym pisałem w tym wątku: http://www.wykop.pl/wpis/16428611/potwierdzone-info-jak-macie-stare-nieaktywowane-ko/ i @matiwoj11 znalazł linka którego szukałem.

Jeśli dobrze rozumiem, to właśnie próbowałeś mnie pojechać nie zauważając, że ja jestem autorem wpisu pod którym pojawiło się rozwiązanie XD


Możemy po prostu skończyć tą "kłótnię"? Ja nic do ciebie nie mam i nie chce mi
  • Odpowiedz
@urban07: tą aplikacje już dawno opisywałem, także masz kilka innych. a o kuponach pisałem 10/10,01 które mi zwrócili pomimo zużycia.
  • Odpowiedz
@urban07: zwracają dalej. Nie ma problemu.

btw. Ja też uważam tą "dyskusję" za jałową, ale przynajmniej zgadzasz się ze mną i to mi wystarczy. Zgadzasz się ze mną że ludzie tutaj syfią i nie zasługują na legitne info.. a poznać można po tym, że sam nie tagowałeś w swoim wpisie #cebuladeals . Dziwi mnie jedynie że sam robisz syf w tym temacie, no ale cóż jak już stwierdziłeś że ten wątek
  • Odpowiedz
@urban07: Spoko pomysł na grupe ale ja z reguły jestem sceptyczny jeśli chodzi o cebulandie, bo zazwyczaj to zakupy dla samych zakupów bo tanio za 0,5$. Sam zamawiałem tego shitu sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz