Wpis z mikrobloga

Pewnie większość osób spod tych tagów jest już w grupie Aliexpress Cebula Deals. Ale pewnie niejeden facet zdążył zauważyć, że większość postów to ciuszki i inne duperele dla kobiet. Właśnie dostałem zaproszenie do tej grupy: https://web.facebook.com/groups/cebulamen/

Można w niej dodawać tylko aliexpressowe itemki, które mogą zainteresować facetów - dla mnie pomysł idealny :D

Od razu mówię, że to nie moja grupa, bo zaraz zaczną mnie tu oskarżać o reklamę czy cuś ( )

#aliexpress #cebuladeals
  • 30
  • Odpowiedz
@arkagham: to już wiesz skąd twoja matka miała na cukierki dla ciebie ;-)

@urban07: usuń konto zielonko !!! specjalnie zrobię kilkanaście fake fb kont tylko po to aby zaśmiecać tego fb, jak to robisz tutaj!!!!!
  • Odpowiedz
@n00_: przepraszam jeśli czujesz się urażony !!! jednakże chciałem zauważyć, że zdania zaczyna się z wielkiej litery !!!!! oraz przed znakami interpunkcyjnymi jak np . wykrzyknik , albo przecinek nie daje się spacji !!!!! poza tym nie widzę sensu używania kilku wykrzykników na raz , jeden by w zupełności wystarczył !!!!!!!!!!!

A nie wydaje mi się, żeby to był spam. Czego dokładnie oczekujesz obserwując tagi aliexpress i cebuladeals? Myślałem że postów
  • Odpowiedz
@a8110aac8b: Mogę otworzyć taką witrynę jak mi zagwarantujesz, że wyjdę na tym przynajmniej na zero ( ͡º ͜ʖ͡º)

Założenie witryny nie jest takie proste - trzeba mieć hosting, domenę, kogoś kto by wszystkim zarządzał itp. - to wszystko niestety kosztuje :/

  • Odpowiedz
@urban07: Dzięki za wyrazy uznania ;) Tak, stronę to sobie mogę założyć ale wiadomo, FB to każdy korzysta. Poza tym kwestia finansowa ale pomyślimy z czasem.
Jak na razie, największą bolączką jest to, że ludki na grupie są głównie obserwatorami :P Cebulki zarzucają może z 3 osoby.
  • Odpowiedz
@urban07: jesteś zielonką!!!! która do tego reklamuje gejowską grupę na fb, która zazdrości innej grupie że sobie kupuje fatałaszki z alie.

JAKBYŚ ogarniał tego taha zielenino to byś wiedział że alie jest to największy syf i nikt normalny nie taguje tego, z 100 cebuli z alie, może przechodzą DWIE!!! albo kasują sklep albo dają fałszywe numery trackingowe.

miałem zamiar ztagować fajnego deala, ale poczekam aż mnie dodasz na czarną bo w
  • Odpowiedz
@urban07: przykro mi ale w typ przypadku mylisz się ból w tym przypadku nie wystąpił, bo się na nic nie napalałem jeżeli chodzi o alie. Generalnie kiedys myślałem o zrobieniu serwisu jeżeli chodzi o korzystanie z serwisów.. nie mówię tutaj o stricte chińskich tylko ogólnie, oczywiście większość jednak udanych zakupów pochodzi o naszych majfrendów ale ja cebule miałem i z zachodnich serwisów i naprawdę po świetnych cenach i dlatego sprawdzałem prawie
  • Odpowiedz
@n00_: Tak, czytałem o tym, któremu konto zablokowali za dispute - mój jeden post jakimś cudem nie przesłonił setek innych ( ͡º ͜ʖ͡º)

To nie jest spam. Spam to jest to, co np. @anetelka robi w tagu #cebuladeals - średnio 2-3 bezużyteczne wpisy dziennie(chociaż ostatnio chyba ma urlop od wykopu). Ja wrzuciłem link do grupy na fb. 7 osób zaplusowało ten wpis, czyli im się podobał.
  • Odpowiedz