Wpis z mikrobloga

- nie zgodzimy się na wieszanie gejów czy półgejów jak @artpop na drzewach - oczywiście beka z takich gości :P ale przecież nam nie wadzą

- ... np nie ma gejpominków za moją kasę (tęcza w Wawie), nie ma promocji gender za moją kasę itd, więc mogę takich ignorować

- nie ma też wymuszonych parytetów które podkopują porządek świata gdzie facet broni kobiety a nie jest pedałem w rurkach

http://www.wykop.pl/link/3002141/twitter-walczy-z-propagujacymi-terroryzm-zawieszono-125-tys-kont/#comment-34314371
#shitwykopsays #bekazprawakow #neuropa #lgbt
  • 15
@artpop: A ja sie nie zgadzam, by kosciol katolicki byl finansowany za moja kase- gdzie moge to zglosic?


@SeriousGuy: w państwie w pełni prawicowym/wolnościowym, nikt nie jest zmuszany do płacenia na rządną organizację religijną (ani też podatki na to nie idą).

Najlepiej żeby nie było żadnych podatków, ew. z wyjątkiem pogłownego lub gruntowego i im mniej rzeczy ona organizują tym lepiej, najlepiej aby było to tylko wojsko do obrony granic,
@rfree: Nie jestem lewakiem, tylko liberalem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na korwina glosowalbym, gdyby byl liberalem, a nie konserwatywnym liberalem.


@SeriousGuy: Jak sądzisz jakie to ma znaczenia, jakie prawa niby by przegłosował z tego powodu?
w konstytucji mamy napisane ze jesteśmy narodem chrześcijańskim tak jak nasi przodkowie.


@japco: gdzie jest to zapisane? jedyne odwołanie do "chrześcijańskiego narodu" jakie jestem w stanie znaleźć to

wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach,
@6c6f67696e: kultura chrześcijańska jest zakorzeniona w nas z pokolenia na pokolenie. Wiec i teraz to jest. No i bedzie na wieki wieków. Czekamy tylko na intronizację Chrystusa na króla Polski. Zeby znac swojego krola i wrogów w czasie wojny religijnej ktora teraz ma miejsce.