Wpis z mikrobloga

  • 1506
Dobra pora na #rozdajo
Kazda osoba nie liczac zielonek ma szanse na wygranie karty graficznej GTX 650. Nie jest to karta najwyzszych lotow i raczej wiedzmina na tym nie odpalicie, ale troche starsze gry beda dzialac plynnie.
Karta uzywana z dwa tygodnie. Kupowalem zestaw i karte wymienilem na mocniejsza, a ta ciagle zalega mi w pudelku.
Co zrobic aby wygrac? Zaplusuj ten wpis i napisz komentarz w ktorym napiszesz, lub zrobisz cos kreatywnego. Wyniki konkursu w Poniedzialek godzina 16:00. Powodzenia wszystkim.
  • 217
  • Odpowiedz
  • 0
uwaga! Podwojenie szansy na wygrana dla pierwszej osoby ktora zrobi zdjecie na ktorym znajdzie sie:
- portfel
- herbata
- klucze
- swieczka
- widelec
- szampon
- kartka z napisem tylko mirko i twoj nick.
wszystkie te rzeczy musza byc na jednym zdjeciu.
Powodzenia.
Ps. za fotoszopki wypad z konkursu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@chem4tic: za 12 minut nastepny i beda nowe co kilka godzin zaleznie od mojej dyspozycyjnosci. Troche za nudno tu. Chcialem by ludzie robili cos kreatywnego, a nie chwalili sie co to oni nie zrobia, a serio nie wiele trzeba :)
  • Odpowiedz
  • 1
Nastepna szansa na 2x. tylko dla nocnej zmiany, wiec zostalo 30 min.
w tym czasie kazdy!! kto przygotuje dobre sniadanie i da dowod w postaci zdjecia na ktorym bedzie jego nick otrzyma podwojenie szansy na wygrana.
Jesli juz jestes po to przykro mi, ale zjesz je jeszcze raz :)
za cokolwiek z jajkami 4x!!

sniadanie to najwazniejszy posilek dnia :p
  • Odpowiedz
  • 0
niestety czas minal, nikt nie wygral 2x szansy.

Nastepne zadanie. Macie 6 godzin by napisac nowy wpis i sprowokowac bordowy rozowy pasek by odpisala cokolwiek w waszym wpisie. Pozniej wklejacie link/printscreena wpisu tutaj. nagroda 2x szansa na wygrana dla kazdego komu sie to uda.
powodzenia!
  • Odpowiedz