Wpis z mikrobloga

  • 1506
Dobra pora na #rozdajo
Kazda osoba nie liczac zielonek ma szanse na wygranie karty graficznej GTX 650. Nie jest to karta najwyzszych lotow i raczej wiedzmina na tym nie odpalicie, ale troche starsze gry beda dzialac plynnie.
Karta uzywana z dwa tygodnie. Kupowalem zestaw i karte wymienilem na mocniejsza, a ta ciagle zalega mi w pudelku.
Co zrobic aby wygrac? Zaplusuj ten wpis i napisz komentarz w ktorym napiszesz, lub zrobisz cos kreatywnego. Wyniki konkursu w Poniedzialek godzina 16:00. Powodzenia wszystkim.
  • 217
  • Odpowiedz
  • 0
uwaga kolejne podwojenie szansy dla wszystkoch co w ciag 4h ubiara na siebie jak najwiecej ubran na raz. Tzn. koszulki na koszulki, swetry na swetry - zrobcie z siebie #!$%@? paczka. Najbardziej ubrana osoba dostanie 10x szanse.
  • Odpowiedz
@Tymariel: mało kreatywne bo #truestory : mam gtx960, ale padła mi płyta główna, wymieniłem płytę główną, karta nie chce działać(tak, robiłem update biosu, przejrzałem cały internet itp), działa za to stary radeon hd5830, niestety używam linuxa i chce mi się płakać z tymi sterownikami (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@fr3ak: tez mam gtx 960. Kupowalem zestaw z mediamarktu w niderlandach i po 2 tyg kupilem te karte i dostalem do niej za darmo wiedzmina 3. oplacalo sie :)
  • Odpowiedz
  • 0
Naprawde na ponad 1400 ludzi plusujacych ten wpis tylko 4-7 zrobilo cos kreatywnego? Naprawde czuje sie zawiedzony (,)
  • Odpowiedz