Wpis z mikrobloga

@Evert: Ja tylne to czyszczę raz na dwa - trzy miesiące, bo rzadko kto jeździ z tyłu. Z przodu tak naprawdę co 2-3 dni je po prostu wytrzepię. Pranie rzadko, a w ogóle nie widać brudu.
  • Odpowiedz
@Shodan56: @Shirako: @Czipsu: @soul_brother: @WujekMirek: @Evert: Jestem właśnie po praniu całego wnętrza i stąd ta rozkmina, i może jednak zamówię welur do pierwszego i drugiego rzędu, a z trzeciego wypinam fotele i dam dużą gumę na podłogę, a do póki pogoda będzie nie pewna założę dotychczasowe gumy które były, łapcie plusy Panowie !
  • Odpowiedz
@Gostas: Guma, latem też bo byle deszcz i cały welur #!$%@? a nie daj boże w gówno wdepniesz. Tylko jak ktoś ma beżowe wnętrze to dobrze jak by miał beżową wykładzinę gumową co by nie było tak oczojebnie czarnym a produkują takie ;p Użyteczność ponad wszystko.
  • Odpowiedz
  • 2
@SwiniaczXXX: Welur brudzi się równie co guma, jedynie kwestie sprzątania, gumy wystarczy wodą opłukać, Welur trzeba dobrze odkurzyć, a po zimie wyprać.
Osobiście jak widzę gumowe w aucie to trochę skręca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@SwiniaczXXX: Wkurza mnie, że większość niema mocowań i lata czasem jak dzika pod nogami :) Do jakiegoś auta do tłuczenia się po mieście okej, ale już w takim Mercedesie E albo Audi A8 sobie gum niewyobrażam :P
  • Odpowiedz