Wpis z mikrobloga

@marahin Poważnie oficjalnie start serwera o 6 rano? Chyba że otwieramy serwer na Japonie, bo w Osace jest właśnie 15 godzina.

Po to cały tydzień ankiet, szukania sposobu na wyrównanie szans dla Mirków po resecie, żeby teraz otworzyć serwer dla 50 osób, gdzie w popołudniowym szczycie jest 150-200...
Przed resetem każdy mógł sobie zwiedzić fajne miejscówki dla low lvl(jest już ich całkiem sporo), później wspólne otwarcie popołudniem dla PRZEWAŻAJĄCEJ WIĘKSZOSĆI graczy, walka o exp, kasę na domki i bycie lepszym. Przecież to nawet już #nocnazmiana nie zagra, bo pójdzie spać po pracy.

To było aż tak trudne, żeby na to wpaść?


#mirkots
  • 17
@kot1003: osobiście też nie rozumiem braku konkretnej godziny, my mieliśmy kumpla który nas w nocy wybudził, ale tak, to bez sensu - kto chciał wystartować z przewagą to musiał zarwać nocke.
@kot1003: Daj spokój. Te osoby które zarwały nocke żeby wystartować wcześniej i tak by zwykłym graczom odjechały. Na jedno wyjdzie, przynajmniej jak będzie szczyt to power gamerzy już nie będą zajmować expowisk low leveli :p
@kot1003: Moim zdaniem przesadzone jest myślenie, że uda się komuś znacząco wybić przy 150 osobach idących łeb w łeb. Najpierw hordą na roty, potem dragi itd. Byłoby to kompletnie niegrywalne przy tak małej mapie. No ale to inny punkt widzenia, ja się tam cieszę, że będzie luźniej.
Wysiłkiem było tworzenie map gdy inni grali. Dla niektórych to nie sport, a zabawa :) jeżeli tylko huffy dodała to co ludzie(w tym ja) wysyłali to jest pełno miejsc nowych. Problem tkwi w tym, że nikt tego nie zna, ale o tym już wspomniałeś wyżej.
@Norrden: To co napisałem wyżej jest przecież docenieniem pracy Twojej i innych, ze są fajne nowe miejsca. Wyobraź sobie jaka jest zabawa, jak się wspólnie logujemy, "walczymy" o respy i każdy gp. Czy nikt nie ma wspomnień jak się ciężko z rookgardu wychodziło na nowym serwerze.
@kot1003: Bez wątpienia są to fajne wspomnienia, jednak dalej mam przed oczyma 150+ osób po południu :D Taka ilość może być już faktycznie uciążliwa. Co tu dużo mówić, stało się i jak każde działanie na serwerze, tak i to niesie ze sobą głosy za i przeciw. Mimo wszystko życzę miłej gry, czas popracować, a po południu zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać :D