Wpis z mikrobloga

#chwalesie #zakupyzchin #itemyzchin #aliexpress Witam, zakupiłem taki oto kabel usb 3 metry za 8,84 zł ( ͜͡ʖ ͡€) zamówiłem 21 stycznia, nadano 29 stycznia a dzisiaj jest 10 lutego i jest już u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na ładowarce 0,8A ładuje się telefon. A co najciekawsze po podłączeniu do komputera można przesyłać pliki bez problemu a kabela 3 metry! Nie wiem czy deal cebulowy to nie taguje ( ͡° ʖ̯ ͡°) nareszcie koniec ograniczeń! ( ͡º ͜ʖ͡º)
linczek jakby ktoś chciał
dedronek - #chwalesie #zakupyzchin #itemyzchin #aliexpress Witam, zakupiłem taki oto ...

źródło: comment_Vnsge7xV38A2PoO4Ys13bBDjUk7X0Vyb.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@mafef: Ładuje telefon przez noc więc mi i tak nie robi to różnicy :) I w momencie zakupu tego kabla byłem w pełni świadomy szybkości ładowania :D
  • Odpowiedz
Trochę drogi jak za nonema, taki sam rok temu kupowałem za 1.19 USD, a był wtedy znacznie tańszy. Za 2.79 USD można już kupić kabel Ventiona, demonem prędkości też nie jest, ale mam nadzieję że wytrzyma nieco dłużej ładując bez szukania odpowiedniego konta ugięcia kabla.
Co nie zmienia faktu, że Twój wpis przywołuje wspomnienia, bo trzymetrowy kabel był jednym z moich pierwszych zakupów na Alie, teraz sobie nie wyobrażam jak wcześniej
  • Odpowiedz
@N9ull: tez mam ten Vention tylko 2 metry. naprawdę polecam.
a co do zakupu @dedronek: szkoda na to pieniędzy. wydaje się solidny ale padł mi po paru miesiącach chociaż był ładnie zwijany. przestał łączyć i nie ładował telefonu.
  • Odpowiedz
@szyps: Mam nadzieję, że będzie dobrze służył, wygląda solidnie, jedynie mam wątpliwości co do oryginalności bo porty miały być złote, a na takie nie wyglądają, ale czas pokaże.
Mój stary 3m kabelek niby jeszcze działa, ale tylko jak ma humor, więc tym razem zdecydowałem się na coś lepszego. Bo w miarę jedzenia apetyt rośnie, najpierw się sprawdza koncepcje, a potem chce się też jakiejś tam jakości, a BlitzWolf 3 metrowych kabli
  • Odpowiedz
@dedronek: Mój 2 metrowy po 2 miesiącach użytkowania tylko w 1 miejscu (przy łożku) również padł. Także te kabelki raczej nie żyją zbyt długo. Planuje zamówić kolejny i w tym miejscu go zabezpieczyć rurką termokurczliwą. BTW kupiłem rok temu jakieś g%wniane płaskie 1m kable po $0.20 i wszystkie działają świetnie do tej pory i wydają się niezniszczalne :/
tttomasz - @dedronek: Mój 2 metrowy po 2 miesiącach użytkowania tylko w 1 miejscu (pr...

źródło: comment_96Fjh5XUTxtvpvwdRCfiNLJSzZK6Gvaz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dedronek: też mam taki. Po półtora roku wyrobiła się wtyczka micro USB. Siedzi luźno w gnieździe. Ale ładuje. Długość 3m jest dużym plusem. Ogółem kupiłbym kolejny.
  • Odpowiedz